Spojení bydlení s podnikáním v obci Dlouhá Loučka, okres Olomouc

Spojení bydlení s podnikáním v obci Dlouhá Loučka, okres Olomouc

4 000 000,- Kč
1225m2 m2
Rodinné domy

Investiční příležitost pro zájemce, který by rád spojil bydlení s vlastním podnikáním.
Jedná se o soubor tří staveb umístěných na pozemku s celkovou výměrou 3.495m2 nacházející se v obci Dlouhá Loučka. Dlouhá Loučka je obec ležící v okrese Olomouc. Rozkládá se v podhůří Nízkého Jeseníku okolo říčky Oslavy, necelých 10km od Uničova.
Předmětem prodeje je přízemní, cihlový rodinný dům s dispozicí 3+1, koupelna a WC. Nemovitost je částečně podsklepena se sedlovou střechou. Dům je po částečné rekonstrukci: nová plastová okna, vchodové dveře, kuchyňská linka, obklady a dlažby. Vytápění domu zajištuje plyn.kotel, ohřev vody pak el. bojler. V domě zavedena obecní voda i voda z vlastní studny a obecní kanalizace. Nemovitost je průběžně udržována a je v dobrém technickém stavu.
Na dům navazuje řeznická místnost, která je nově zrekonstruovaná. Na prostorném pozemku je dále umístěna dřevařská a zámečnická dílna a hospodářské přístavky.
Výhodou je přístup na pozemek z přední i zadní brány po obecní komunikaci. V zadní části pozemku je pak vybudována zpevněná manipulační plocha na uskladnění dřeva.
Více info na vyžádání.
Cena je uvedena vč. právních služeb.

hypoteční kalkulačka
výše úvěru 4 000 000,-
Délka splatnosti 20 let
úvěrová sazba 3 % p.a.
měsíční splátka: -
Přehled
zastavěná plocha 1225m2 m2
plocha parcely 3495m2 m2
typ domu přízemní
velikost 3+1
NEMOVITOST 0/0

podobné nemovitosti v této lokalitě