Investiční příležitost. Bytový dům se zahradou a parkováním, Nový Malín

Nový Malín

Investiční příležitost. Bytový dům se zahradou a parkováním, Nový Malín

Nový Malín
8 250 000,- Kč
-
Rodinné domy

Investiční příležitost. Jednoduchá architektura se smyslem pro praktičnost.

K prodeji přízemní bytový dům s charakterem venkovské zástavby pro bydlení nacházející se  ve vyhledáváné obci Nový Malín. Poloha Nového Malína jako příměstské oblasti okresního města předurčuje jeho zaměření jako klidové oblasti rodinného bydlení se širším zázemím a dobrou infrastrukturou. Obcí prochází trať ze Šumperka do Uničova a Olomouce. Silnicemi je spojen se Šumperkem, Hrabišínem, Mladoňovem a Hraběšicemi.

Jedná se o samostatně stojící , přízemní, nepodsklepenou novostavbu z r.2019. Dům se sestává ze tří bytových jednotek se sociálním zázemím a příslušenstvím, které tvoří kotelna, domácí dílna a sklad. K domu náleží rovinatý pozemek s celkovou výměrou 1.500m2 a parkovací stání pro 3-5 aut.

Byty jsou nabízeny ve standartní provedení včetně kuchyňské linky. Koupelny disponují sprchovým koutem. Podlahová plocha bytů je 23m2.

Příjemným prvkem jsou terásky k relaxaci umístěné před každým bytem.

Stavba je připojena na obecní vodu a kanalizaci. Vytápění bytů zajišťuje tepelné čerpadlo napojeno na zemní kolektor. Ohřev vody pak zajišťují v každém bytě samostatně el. bojlery.

Obec Nový Malín disponuje veškerou občanskou vybaveností a výbornou dopravní dostupností do Šumperku.
Z důvodu neustálé poptávky po bydlení je nemovitost skvělou příležitostí pro investora, který by se chtěl v tomto oboru realizovat.

V současné době jsou byty pronajaty solidním nájemníkům. Pro více info nás neváhejte kontaktovat.

 

hypoteční kalkulačka
výše úvěru 8 250 000,-
Délka splatnosti 20 let
úvěrová sazba 3 % p.a.
měsíční splátka: -
NEMOVITOST 0/0

podobné nemovitosti v této lokalitě