Reference

Dobrý den, paní Venclová,
dovolte mi abych Vám poděkovala za Vaši perfektní práci při prodeji mého bytu. Oceňuji Vaši ochotu, poctivost a velkou profesionalitu. Vřele Vás doporučím všem lidem v mém okolí, kteří budou případně potřebovat Vaši pomoc.

Ještě jednou velmi děkuji!
Věra Bartošová, 2020

 

Chtěla bych vaší realitní kanceláři poděkovat za hladké a profesionální zprostředkování prodeje domu po mamince, kdy o Vás můžeme šířit jen samé pochvaly, které jsou zasloužené a v dnešní době ne úplně obvyklé. Nebylo to pro nás jednoduché se s tímto domem rozloučit, vzhledem k tomu co pro maminku znamenal. Jsem velmi šťastná, že existují ještě lidé, kteří svou práci dělají s radostí a vkládají do ní i kus sebe a používají nejen rozum, ale i srdce.

Toto poděkování si dovoluji napsat za celou naši rodinu.
Jenčková Lucie, 2019

 

Vážená paní Kupcová a Venclová,
děkujeme Vám za skvěle odvedenou profesionální práci při prodeji našeho bytu. Přejeme Vám mnoho dalších pracovních úspěchů. Jste realitní makléřky na pravém místě. Mějte se moc hezky a užijte si krásné jarní dny.

Tomčalová s rodinou

 

Chtěla bych touto cestou ještě jednou poděkovat vaší realitní kancelíři za vstřícnost, rovněž za vysoce profesionální přístup paní Venclové - během celého prodeje se nevyskytl jediný zádrhel. Pokud budu znova potřebovat realitní služby, určitě se na vaši kancelář obrátím a také ji budu doporučovat známým - byla jsem velmi spokojena. Přeji Vám hodně profesního zdaru a pěkné jarní dny,

Jitka Králová

 

Milá paní Venclová,
s manželem rádi vzpomínáme na spolupráci s Vámi – byla to příjemná procházka růžovou zahradou po umetených cestičkách, všechno bylo jednoduché, bez problémů, jednání věcná, jasná, rychlá, vždy s jednoznačným (a pozitivním) závěrem a v příjemné společnosti s Vámi i s Vaší kolegyní.

Manžeké Raškovi

 

Děkuji moc vaší realitní kanceláři za vše ohledně koupě bytu, jsem s Vašimi službami maximálně spokojená :-)

Bc. Veronika Nuzíková

 

Chtěl bych poděkovat realitní kanceláři Fortexreality jmenovitě paní Kupcové a paní Venclové za profesionální a osobní přístup ke klientovi . S touto realitní kanceláři jsem kupoval Rd a následně prodával pozemek a vše proběhlo na výbornou. Vřele doporučuji všem kteří chtějí bezpečně prodat nebo koupit nějakou nemovitost.

Marin Kostka
44 let - Nový Malín - hlavní kuchař

 

Dobrý den, chci poděkovat za velmi vyjímečný osobní a lidský přístup paní makléřky R. Venclové při hledání mého nového bydlení. Naprosto profesionálně se vcítila do potřeb všech zúčastněných stran a ohleduplně respektovala, co lidé potřebují k životu. A o tom bydlení je.

Děkuji Renáta Dominiková

 

Touto cestou bych nastávajícím klientům chtěla doporučit společnost Fortex reality, se kterou mám zkušenosti při prodeji mého bytu. Byla jsem velmi spokojena se službami realitní makléřky R. Venclové, jednání s ní bylo vždy příjemné, vstřícné a korektní, přístup bezpochyby profesionální. Moc děkuji za spolupráci a obdivuhodnou trpělivost. Všem doporučuji.

Spokojená prodávající

Lidský přístup a skvělá spolupráce s lehkostí.

Eleni Iliadu

 

Chtěla bych tímto poděkovat Vaší realitní kanceláři za pomoc a vstřícné jednání při koupi bytu. Byla jsem mile překvapena Vaší vstřícností a vždy dobrou radou a následnou pomocí ve všem, s čím jsem si nevěděla rady. Díky paní Venclové a paní Kupcové proběhlo vše velmi hladce. Ještě jednou děkuji za Váš lidský přístup a Vaši realitní kancelář mohu jen doporučit.

Homolová Jaroslava

 

Pracovnice realitní kanceláře Fortex reality (p. Venclová a p. Kupcová) projevily profesionalitu ve všech směrech, vše zařídily k úplně spokojenosti a zcela bez váhání je mohu doporučit. Musím rovněž pozdvihnout i lidskou stránku jednání , se kterou jsem se v tomto oboru dosud nesetkala.

Pavlína Kosorinová

 

Dobrý den paní Venclová, těší mě Vaše důvěra... Vaši práci a celý váš tým hodnotím velice kladně, obzvlášť si cením Vaši ochotu a vstřícnost při jednání s klienty.

J.Kutalová

 

Vaši kancelář bychom každému doporučili, byli jsme s vašimi službami velice spokojeni. Velmi jsme ocenili korektní, lidské a především profesionální jednání. Ještě jednou děkujeme

Františka a Ivana Pekárkovi

 

Chtěla bych tímto poděkovat realitní kanceláři Fortex reality v Šumperku za služby spojené s koupí bytu. Pracovnice kanceláře paní Kupcová i paní Venclová, se kterými jsem od počátku jednala, jsou velké profesionálky, které mi vyšly vstříc ve všem, co s koupí souviselo. Ať už se jednalo o pomoc při vyřízení hypotéky, zprostředkované panem Kunrtem u Hypoteční banky, vyřizování na katastrálním a městském úřadě či zpracování daňového přiznání, nic pro ně nebyl problém. Vždy mi s úsměvem, velice rychle a zkušeně dokázaly pomoci se v situaci orientovat a najít tu nejrychlejší cestu k vyřešení problému. Tuto realitní kancelář a její milé a příjemné pracovnice mohu vřele doporučit všem, kdo takové služby budou potřebovat. Pokud někdy v budoucnu budu prodávat nebo kupovat nemovitost, bez obav se na ně znovu obrátím.

Ludmila Mausová
49 let - Šumperk úřednice

 

Dovoluji si poděkoval vaší realitní kanceláři za prodej bytu. Mé poděkování patří paní vedoucí kanceláře paní Kupcové. Ale zvlášť děkuji paní makléřce Venclové, za její profesionální a lidský přístup ,vždy připravenou s úsměvem a ochotou řešit problémy klientů. !!! Vaši realitní kancelář mohu dalším zájemcům o zprostředkování koupě nebo prodeje nemovitosti jen doporučit !!!!

Jiří Vláčel
Šumperk