Reference

Chtěl bych poděkovat realitní kanceláři Fortexreality jmenovitě paní Kupcové a paní Venclové za profesionální a osobní přístup ke klientovi . S touto realitní kanceláři jsem kupoval Rd a následně prodával pozemek a vše proběhlo na výbornou. Vřele doporučuji všem kteří chtějí bezpečně prodat nebo koupit nějakou nemovitost.

Marin Kostka
44 let - Nový Malín - hlavní kuchař

 

Touto cestou bych nastávajícím klientům chtěla doporučit společnost Fortex reality, se kterou mám zkušenosti při prodeji mého bytu. Byla jsem velmi spokojena se službami realitní makléřky R. Venclové, jednání s ní bylo vždy příjemné, vstřícné a korektní, přístup bezpochyby profesionální. Moc děkuji za spolupráci a obdivuhodnou trpělivost. Všem doporučuji.

Spokojená prodávající

Lidský přístup a skvělá spolupráce s lehkostí.

Eleni Iliadu

 

Chtěla bych tímto poděkovat Vaší realitní kanceláři za pomoc a vstřícné jednání při koupi bytu. Byla jsem mile překvapena Vaší vstřícností a vždy dobrou radou a následnou pomocí ve všem, s čím jsem si nevěděla rady. Díky paní Venclové a paní Kupcové proběhlo vše velmi hladce. Ještě jednou děkuji za Váš lidský přístup a Vaši realitní kancelář mohu jen doporučit.

Homolová Jaroslava

 

Pracovnice realitní kanceláře Fortex reality (p. Venclová a p. Kupcová) projevily profesionalitu ve všech směrech, vše zařídily k úplně spokojenosti a zcela bez váhání je mohu doporučit. Musím rovněž pozdvihnout i lidskou stránku jednání , se kterou jsem se v tomto oboru dosud nesetkala.

Pavlína Kosorinová

 

Dobrý den paní Venclová, těší mě Vaše důvěra... Vaši práci a celý váš tým hodnotím velice kladně, obzvlášť si cením Vaši ochotu a vstřícnost při jednání s klienty.

J.Kutalová

 

Vaši kancelář bychom každému doporučili, byli jsme s vašimi službami velice spokojeni. Velmi jsme ocenili korektní, lidské a především profesionální jednání. Ještě jednou děkujeme

Františka a Ivana Pekárkovi

 

Chtěla bych tímto poděkovat realitní kanceláři Fortex reality v Šumperku za služby spojené s koupí bytu. Pracovnice kanceláře paní Kupcová i paní Venclová, se kterými jsem od počátku jednala, jsou velké profesionálky, které mi vyšly vstříc ve všem, co s koupí souviselo. Ať už se jednalo o pomoc při vyřízení hypotéky, zprostředkované panem Kunrtem u Hypoteční banky, vyřizování na katastrálním a městském úřadě či zpracování daňového přiznání, nic pro ně nebyl problém. Vždy mi s úsměvem, velice rychle a zkušeně dokázaly pomoci se v situaci orientovat a najít tu nejrychlejší cestu k vyřešení problému. Tuto realitní kancelář a její milé a příjemné pracovnice mohu vřele doporučit všem, kdo takové služby budou potřebovat. Pokud někdy v budoucnu budu prodávat nebo kupovat nemovitost, bez obav se na ně znovu obrátím.

Ludmila Mausová
49 let - Šumperk úřednice

 

Dovoluji si poděkoval vaší realitní kanceláři za prodej bytu. Mé poděkování patří paní vedoucí kanceláře paní Kupcové. Ale zvlášť děkuji paní makléřce Venclové, za její profesionální a lidský přístup ,vždy připravenou s úsměvem a ochotou řešit problémy klientů. !!! Vaši realitní kancelář mohu dalším zájemcům o zprostředkování koupě nebo prodeje nemovitosti jen doporučit !!!!

Jiří Vláčel
Šumperk

 

Dobrý den, chci poděkovat za velmi vyjímečný osobní a lidský přístup paní makléřky R. Venclové při hledání mého nového bydlení. Naprosto profesionálně se vcítila do potřeb všech zúčastněných stran a ohleduplně respektovala, co lidé potřebují k životu. A o tom bydlení je.

Děkuji Renáta Dominiková