Lokalita ideál. Byt 2+1, 2x balkon, Evaldova, Šumperk

Evaldova , Šumperk

Lokalita ideál. Byt 2+1, 2x balkon, Evaldova, Šumperk

Evaldova , Šumperk
2 260 000,- Kč
-
2+1

Hledáte nemovitost k rekonstrukci, kde můžete plně realizovat své sny o novém bydlení? Tak právě tato nemovitost má velký potenciál k úpravám dle vlastních představ.

Jedná se byt s variabilní dispozicí 2+1, 2x balkon, nacházející se v 7.NP panelového domu na ulici Evaldova. Lokalita a plná občanská vybavenost je na jedničku.

Bytová jednotka je v osobním vlastnictví, výměra podlahové plochy činí 53m2. Plusem v bytě jsou neprůchozí pokoje s orientací na JV a JZ stranu, což zaručuje dostatek slunečního svitu po celý den. Vstupní chodba s šatnou nabízí dostatek úložného prostoru. Prosvětlené pokoje opticky zvětšují podlahovou plochu bytu. 

Přidanou hodnotou jsou dva prostorné balkony (kuchyně, obývací pokoj) a úložná komora v mezipatře. Sklepní koje je samozřejmostí.

V rámci revitalizace bytového domu proběhlo zateplení fasády, nová střecha, výtah, výměna stoupaček, plastová okna, vstupy vč. zvonkového tabla, spol. prostory apod.

Byt je vhodný jak k trvalému bydlení tak i jako investiční koupě k pronájmu. Koupě tohoto bytu je taktéž s ohledem na jeho charakter a již zmíněné výhody dané lokality bezpečnou investicí do budoucna.

Byt se nachází v jedné z nejžádanějších lokalit v Šumperku, obklopen zelení. A je ihned k dispozici. Cena uvedena vč. právních služeb.hypoteční kalkulačka
výše úvěru 2 260 000,-
Délka splatnosti 20 let
úvěrová sazba 3 % p.a.
měsíční splátka: -
NEMOVITOST 0/0

podobné nemovitosti v této lokalitě