Lukrativní lokalita. Rod. dům se zahradou, Kranichova, Šumperk

Kranichova, Šumperk

Lukrativní lokalita. Rod. dům se zahradou, Kranichova, Šumperk

Kranichova, Šumperk
Cena v RK
370 m2
Rodinné domy

Pokud hledáte pro svoji rodinu klidné a pohodové bydlení v Šumperku, tak právě pro vás máme nabídku prodeje dvoupodlažního, polořadového, rodinného domu nacházející se ve velmi žádané lokalitě a to na ulici Kranichova v Šumperku (u „Hlucháku“).

Jedná se o velmi zajímavou nemovitost s velkým potenciálem z hlediska vlastní dispozice domu, který je řešen jako 4+1. V přízemí se nachází vstupní chodba, prostorná kuchyň s jídelnou. Středobodem je obývací pokoj se zimní zahradou a s příjemným výhledem do zeleně. Koupelna s rohovou vanou, wc, bidet, chodba s vestavnými skříněmi. V 1. patře domu jsou pak 3 neprůchozí pokoje, koupelna se sprchovým koutem a WC. Variabilní dispozice domu ukrývá rozmanitý prostor.Místnosti představují světlé slunné prostředí s orientací na JV a JZ. Dům je celopodsklepený, disponuje garáží, prádelnou se sušárnou, úložnými prostory a WC. Plusem je prostorná půda skýtající možnost rozšíření stávající dispozice domu.

Celková výměra pozemku včetně zastavěné plochy činí 370m2. Dům je napojen na veškeré IS. Vytápění domu zajišťuje plyn.kotel a možnost zprovoznit stávající krb v obývací části. Dům je v dobrém technickém stavu. Standardní vybavení splňuje požadavky dnešního moderního bydlení.

Za domem je příjemná slunná okrasná zahrada s posezením zaručující dostatek soukromí. Dům je vhodný k okamžitému nastěhování bez potřeby dalších větších investic. Ideální řešení pro klienty hledající bydlení v lokalitě zaručující maximální občanskou vybavenost, bezproblémovou dopravní dostupnost a relaxační, oddychovou zónu v duchu mimoměstské přírody. Osobní prohlídka jistě usnadní rozhodnutí, zda je tato nemovitost vhodná právě pro Vaši rodinu.

Cena uvedena vč.právních služeb.

Přehled
celková plocha 370 m2
typ domu patrový
velikost 4+1
voda obecní
odpad kanalizace
plyn vytápění
NEMOVITOST 0/0

podobné nemovitosti v této lokalitě