Menší stavební pozemek v Novém Malíně

Menší stavební pozemek v Novém Malíně

860 000,- Kč
374 m2
Pozemky

Poptáváte menší pozemek pro stavbu rodinného domečku a spokojíte se s výměrou 374m2?

Pokud ano, tak to by se vám mohla líbit naše nabídka na koupi pozemku určeného pro stavbu rodinného domu ve velmi oblíbené obci Nový Malín. Poloha Nového Malína jako příměstské oblasti okresního města předurčuje jeho zaměření jako klidové oblasti rodinného bydlení se širším zázemím a dobrou infrastrukturou. Obcí prochází trať ze Šumperka do Uničova a Olomouce. Silnicemi je spojen se Šumperkem, Hrabišínem, Mladoňovem a Hraběšicemi.

Rovinatý pozemek s výměrou 374m2 je přístupný po celé svojí délce z obecní asfaltové komunikace. Celková výměra je plně dostačující k výstavbě plnohodnotného ať již bungalovu anebo domu s obytným podkrovím. V platném územním plánu obce je pozemek označen SV - plochy smíšené obytné - venkovské. Pozemek je od obecní komunikace oddělen novými betonovými plotovými deskami.

IS: elektřina na hranici pozemku, voda a kanalizace přes obecní cestu.

Vzrostlá zeleň dodává pozemku příjemnou atmosféru a stín, ideální pro letní pikniky či odpočinek. Navíc díky blízkosti veškeré občanské vybavenosti včetně školy a školky zvyšuje komfort tohoto pozemku.Tato nabídka je atraktivní volbou pro ty, kteří hledají menší pozemek v oblasti s rychlým spojením do větších měst a všemi výhodami života v blízkosti přírody.

Cena za celek: 860.000Kč včetně právních služeb.

hypoteční kalkulačka
výše úvěru 860 000,-
Délka splatnosti 20 let
úvěrová sazba 3 % p.a.
měsíční splátka: -
Přehled
plocha parcely 374 m2
elektřina na pozemku
voda přes obecní cestu
odpad přes obecní cestu
NEMOVITOST 0/0

podobné nemovitosti v této lokalitě