Nebytové prostory k podnikání, Uničovská, Šumperk

Uničovská, šumperk

Nebytové prostory k podnikání, Uničovská, Šumperk

Uničovská, šumperk
Cena v RK
-
Komerční objekty

Pokud hledáte vhodný objekt, který by mohl sloužit k realizaci vašeho podnikatelského záměru, tak právě pro vás máme zajímavou investiční příležitost.
Jedná se o prodej dvou nebytových jednotek a samozřejmě také spoluvlastnických podílů na společných částech v budově i pozemku, umístěné ve třípatrové budově (objekt občanské vybavenosti) na ulici Uničovská v Šumperku. Dříve tyto nebytové prostory sloužily jako zavedené ordinace praktického lékaře. V přízemí budovy jsou nyní v provozu stomatologické ordinace.
První prodávaná nebytová jednotka se nachází v 1.NP a její výměra provozní plochy činí 53m2. Tvoří ji: vstupní chodba, ordinace a sesterna.
Druhá prodávaná nebytová jednotka se nachází ve 2.NP a její výměra činí 137m2. Dispozici tvoří: dvě ordinace, dvě sesterny, čekárna, chodby, WC ženy a muži.
Ke dvěma nebytovým jednotkám náleží i příslušenství, které tvoří 3 sklepní místnosti s celkovou výměrou 53m2.
Dům prošel mnoha dílčími rekonstrukcemi včetně rozvodů vody, topení, kanalizace, plynu a výměny oken. Vytápění je řešeno jako ústřední plynové + ohřev TUV s poměrovými měřidly.
Stávající prostory je možné využívat i k jiným činnostem, než je stomatologie, nebo obecně medicína. Může zde být sídlo společnosti, kanceláře, poradny, kosmetické studio a podobně.
Pokud vás nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat a my vám rádi sdělíme podrobnější informace o této nemovitosti. Zde si pak můžete zrealizovat své sny o vlastním podnikání.

NEMOVITOST 0/0

podobné nemovitosti v této lokalitě