Nové byty 1+kk, 2+kk, 3+kk Rezidence BENÁTKY, Lidická, Šumperk

Lidická, Šumperk

Nové byty 1+kk, 2+kk, 3+kk Rezidence BENÁTKY, Lidická, Šumperk

Lidická, Šumperk
Cena v RK
66 m2
3+kk

Máte zájem bydlet v novém? Pokud ano, tak pro vás máme nabídku bytů v moderním dvoupodlažním bytovém domě „Rezidence BENÁTKY“. Bytový dům se nachází na ulici Lidická v Šumperku (naproti Bille). Tato lokalita je zkrátka ideálním místem pro život. Všude je blízko.
V rámci projektu vznikly nové moderně a účelně řešené byty určené k prodeji do osobního vlastnictví.
Nabízené byty osloví svým řešením široké spektrum zájemců. Díky své vnitřní rozmanitosti nabízí stavba výběr bytů s komfortní dispozicí od nejmenších 1+kk, 2+kk až po byty 3+kk. Jednoduchost, elegance, vzdušnost. Tři slova, která skvěle vystihují interiér. Rekonstrukce bytů byla provedena s velkým citem pro čisté linie a s důrazem na detaily. Interiér je navržen tak, abyste se cítili dobře, pohodlně a bezpečně. Byty jsou dokončeny ve vysokém standardu ( podlahy vinyl, sanita, plastová okna osazena akustickými větracími štěrbinami, kuchyňská linka není zahrnuta do standardu ). Vybrat si můžete ve dvou barevných odstínech a to hnědé a šedé. Použité materiály byly voleny zejména s ohledem na kvalitu, dlouhou životnost, úsporu energií a moderní design.
Ke každému bytu náleží úložná komora umístěna v 1.NP. K dispozici vlastní parkovací stání přímo u domu a společná prostorná kolárna s úklidovou místností a WC.
Vytápění bytů zajištuje nová centální kotelna umístěna v domě, ohřev vody úsporný el. bojler umístěný v každém bytě.
Celkově se jedná o kvalitní městské bydlení podle současných trendů a potřeb. Kvalita bydlení je ještě zdůrazněna vnitřním zeleným atriem. Prostor bude přístupný pouze pro rezidenty „Benátky“ a bude tak představovat příjemné místo pro odpočinek.
Velkou výhodou lokality je výborná dostupnost do samotného centra města, veškerá občanská vybavenost a výborné napojení na MHD a městskou silniční síť.
Pokud vás zaujala naše nabídka moderního a pohodlného bydlení, a když k tomu připočítáte ještě zajímavou lokalitu, pak již není co řešit.
Vzhledem k omezenému počtu bytů nás neváhejte kontaktovat. Další byty Vám rádi představíme při osobním setkání.

Přehled
celková podlahová plocha 66 m2
druh objektu cihlová
stav objektu novostavba
umístění objektu centrum obce
číslo podlaží v domě 1
počet podlaží objektu 2
stavba ostatní
telekomunikace internet
sítě kabelové rozvody
topení ústřední plynové
doprava MHD
komunikace Asfaltová
rok kolaudace 2004
energetická náročnost budovy G - Mimořádně nehospodárná
PENB vyhotoven dle vyhlášky 148/2007 Sb.
NEMOVITOST 0/0

podobné nemovitosti v této lokalitě