Pronájem cihlového bytu, Americká, Šumperk

Americká , Šumperk

Pronájem cihlového bytu, Americká, Šumperk

Americká , Šumperk
8 800,- Kč cena za měsíc
-
Byty
Nabízíme k pronájmu cihlový, světlý byt o dispozici 2+1 nacházející se v bytovém domě na ulici Americká v Šumperku. Jedná se o oblíbenou lokalitu v centru města. Bytová jednotka s výměrou 57m2 je umístěna ve 3.patře bytového domu bez výtahu. Byt je velice prostorný s orieintaci na JV a JZ stranu. Přidanou hodnotou je úložná komora umístěná v chodbě bytu. Vytápění zajištují elektrická akumulační kamna, ohřev vody el. bojler. K bytu náleží sklep. Parkování před domem.
(Byt je možné pronajmout včetně vybavení, které je na fotografiích u inzerátu. Pokud by vám stávající vybavení nevyhovovalo, je možné jej vystěhovat). Kuchyňská linka je vybavena kombinovaným sporákem a lednicí, v koupelna disponuje sprchovým koutem a pračkou.
Měsíční nájemné za byt činí 8.800,- Kč, k tomu se hradí poplatky spojené s užíváním bytu ve výši 3.000,- Kč včetně záloh na energie (celkem tedy 11.800Kč). Vratná kauce ve výši 20.000Kč. Poplatek za zprostředkování pronájmu je ve výši jednoho nájmu.
Pronajímatel má požadavky na nájemce, zejména bezdlužnost a platnou pracovní smlouvu. Domácí mazlíček není překážkou. Byt je ihned k dispozici.
NEMOVITOST 0/0

podobné nemovitosti v této lokalitě