Stavební pozemek v krásném prostředí, Lipinka

Lipinka

Stavební pozemek v krásném prostředí, Lipinka

Lipinka
605,- Kč cena za m2
8126 m2
Pozemky

Vlastník prodá stavební pozemek s velkorysou výměrou nacházející se v malebné obci Lipinka. Podhorská vesnice Lipinka leží v severovýchodní části mikroregionu Uničovsko na pomezí Úsovské vrchoviny. Je obklopena ze všech stran hlubokými lesy a krásnou přírodou.
Jedná se o rovinatý pozemek s výměrou 8.126m2. Pozemek je v platném územním plánu obce označen jako BR – bydlení v rodinných domech – venkovské.
Přístupová komunikace na pozemek je z hl. silnice a zezadu z lesní cesty.
Inženýrské sítě (elektřina, plyn) blízko hranice pozemku. Vodovod do 50m. Kanalizaci obec nyní projektuje. Lipinka je v současnosti plynofikována a má také svůj vlastní vodovod, který čerpá vodu z vodního zdroje pod Bradlem.
Tohle místo vás prostě nadchne. Pokud hledáte relax, čistou přírodu, čerstvý vzduch nebo také zvažujete investiční záměr, tak právě tato nabídka je pro vás to pravé ořechové. Pozemek je vhodný pro milovníky venkovské architektury, klidu, lesa, zahrad a soukromí.
Lipinka je vyhledávanou chatovou oblastí. Pro nádherné výhledy, čistou přírodu a zajímavé turistické lokality je oblíbeným cílem pěších túr i cyklistických výletů. Nejnavštěvovanějším turistickým cílem je samozřejmě vrchol Bradlo (600 m. n. m.) odkud je nádherný výhled jak na celé Jeseníky, tak na Sv. Kopeček a Olomouc a na Mohelnicko.
Cena je 650Kč/m2 včetně DPH.

Přehled
plocha parcely 8126 m2
elektřina ano
voda ano
plyn ano
NEMOVITOST 0/0

podobné nemovitosti v této lokalitě