Stavební pozemky v obci Nová Seninka pod "Králíčákem"

Nová Seninka u Starého Města

Stavební pozemky v obci Nová Seninka pod "Králíčákem"

Nová Seninka u Starého Města
950,- Kč cena za m2
7639 m2
Pozemky pro bydlení

Chcete utéct z ruchu města a obklopit se úžasnou přírodou? Hledáte pohádkové místo, kde byste si mohli postavit chalupu anebo roubenku podle svého? Pokud ano, máme pro Vás ke koupi rozsáhlý stavební pozemek v obci Nová Seninka u Starého Města. Čeká vás tu panenská příroda, čistý vzduch a svatý klid. Tohle místo vás prostě nadchne.
Obec Nová Seninka se nachází na východním úpatí Kralického Sněžníku a je místní částí nebo osadou spadající pod obec s pověřeným obecním úřadem Staré Město. Nová Seninka stojí v údolí potoka, které stoupá až do výšky kolem 700 metrů. V těsné blízkosti Seninky se nachází Kladské sedlo, pomezí Rychlebských hor, Orlických hor  a Hrubého Jeseníku. Severní hranice oblasti Nová Seninka je zároveň take státní hranící mezi Polskem a ČR
Pozemek má velký potenciál díky své jedinečné rozloze. Výměra pozemku je 7.639m2. Jedná se o mírně svažitý pozemek s přístupem z obecní komunikace. Dle územně plánovací dokumentace se pozemky nachází v zastavěném území, na ploše s funkčním využitím jako „Br - plochy bydlení v kombinaci s individuální rekreací“, kde hlavní využití je stanoveno pro individuální rekreaci, individuální bydlení, popř. kombinaci (individuální rekreace formou chalup).
Elektřina je na hranici pozemku a je vyřízeno připojení odběrného elektrického zařízení k distribuční soustavě s ČEZEM. Vodu je nutné si zajistit vrtanou studnou, odpady pak vyřeší ČOV.
Obec Nová Seninka  je výchozím místem pro pěší turistiku a cykloturistiku. V zimě tady jsou ideální podmínky pro vyznavače zimních sportů, můžete využít nedaleký velký lyžařský Ski areál Kraličák s 12 sjezdovkami.
Pokud hledáte relax, čistou přírodu, čerstvý vzduch nebo také zvažujete investiční záměr, tak právě tato nemovitost je pro vás to pravé ořechové. Tohle místo je plné turistických cest, luk, pohody a zábavy se spoustou nádherných míst na výlet s možností houbaření a v zimě můžete využít dostupná lyžařská střediska a k tomu všemu skvělá dostupnost ať už autem  nebo autobusem, to vše dnes lidi táhne jako magnet.
Prodejní cena je 950Kč/m2.

Přehled
celková plocha 7639 m2
umístění objektu okraj obce
elektřina na hranici pozemku
NEMOVITOST 0/0

podobné nemovitosti v této lokalitě