Velkometrážní byt 2+1, Gen.Svobody, Šumperk

Gen.Svobody, Šumperk

Velkometrážní byt 2+1, Gen.Svobody, Šumperk

Gen.Svobody, Šumperk
2 900 000,- Kč
71 m2
2+1

Zvažujete koupi bytu v cihlovém domě? Traduje se, že cihlové domy nebývají tak hlučné a stěny prý lépe izolují. Pokud tedy upřednostňujete cihlový byt před panelovým, tak právě pro vás máme nabídku prostorného zděného bytu o dispozici  2+1 . Váš nový domov může být právě v tomto bytě na ulici Gen. Svobody v Šumperku. Tato lokalita je zkrátka ideálním místem pro život. Všude je blízko.

Byt je dispozičně řešen jako 2+1 a nachází si ve zvýšeném přízemí cihlového bytového domu. Samotný bytový dům je po revitalizaci a úvěr je zcela splacen. Podlahová plocha bytu je nadstandartních 71 m2. Stávající členitou dispozici bytu lze upravit na moderní dispozici 3+kk. Středobodem bytu je velký obývací pokoj s krbovými kamny, která vytopí podstatnou část bytu. Vytvoření příjemného pocitu vzdušnosti pomáhají dvě velká okna v pokojích, která do bytu přivádějí množství denního světla (orientace na JZ stranu). Vysoké stropy dodávají bytu zvláštní atmosféru. Na vysokých stropech nás nejčastěji láká možnost vestavěného patra, kam se dá umístit dvoulůžko na spaní. Získáme tím další ložnici, pod kterou si vytvoříme útulné posezení. Kuchyně disponuje nadstandardně velkou kuchyňskou linkou vybavenou varnou deskou, el. troubou, digestoří a myčkou. Za kuchyní je umístěna koupelna s vanou a samostatná komora. Vstupní chodba disponuje WC a špižírnou. 

Příslušenství bytu tvoří sklení kóje, velká půda a společná teráska na sušení prádla. Vytápění v bytu je řešeno plynovými vafkami a již zmiňovanými krbovými kamny, ohřev vody zajišťuje el. bojler. 

Tato nemovitost je s ohledem na svou výhodnou polohu ve městě a mimořádný potenciál k dalším vlastním úpravám, velmi vhodná ke klidnému rodinnému bydlení. Tuto nemovitost pro svoji budoucí „atmosféru" bydlení naše realitní kancelář jednoznačně doporučuje. Tento byt Vás buď chytne za srdce nebo jej prostě nekoupíte.

Jedná se o DB bez možnosti převodu do OV. Cena k jednání uvedena vč. právních služeb.

 

hypoteční kalkulačka
výše úvěru 2 900 000,-
Délka splatnosti 20 let
úvěrová sazba 3 % p.a.
měsíční splátka: -
Přehled
celková podlahová plocha 71 m2
velikost 2+1
topení plynové vafky, krbová kamna
NEMOVITOST 0/0

podobné nemovitosti v této lokalitě