Víceúčelový areál s rozsáhlými pozemky, Jestřebí, okres Šumperk

Víceúčelový areál s rozsáhlými pozemky, Jestřebí, okres Šumperk

25 000 000,- Kč
43958 m2
Komerční objekty

Podnikatelská výzva a to zajimá investice s velkým potenciálem v podobě víceúčelového areálu.

Předmětem prodeje je soubor zemědělských objektů a přilehlých pozemků s velkorysou výměrou 43.958m2 včetně zastavěné plochy 7.619m2. Celkově se jedná o prostorově zajímavý komerčně využitelný areál.

Zemědělský areál je situován v severní části obce Jestřebí, v katastrálním území Jestřebíčko, v okrese Šumperk. Obec leží cca 3 km jižně od města Zábřeh na Moravě v Olomouckém kraji. Lokalita a občanská vybavenost je na jedničku.

Areál je napojen na veřejný vodovod, obecní splaškovou kanalizaci a elektrickou energii (vlastní stožárové trafo).

Přístup k objektům je zajištěn ze zpevněné veřejné komunikace ve vlastnictví Olomouckého kraje, dále přes vnitroareálové zpevněné plochy, které jsou rovněž předmětem prodeje.

Stávající objekty, které slouží v převažující míře k živočišné produkci (stáje pro skot), některé dříve sloužily jako kravín či vepřín, ale už se takto nevyužívají. Další objekty slouží ke skladování zemědělských produktů (seníky, sklady), správní budova s váhou, budova garáží, čerpací stanice PHM a další drobné objekty (bývalá kovárna).
Většina objektů byla postavena mezi lety 1961-1965, v průběhu životnosti nebyly provedeny žádné zásadní rekonstrukce s modernizacemi, pouze se prováděla základní údržba všech budov. Areál není v současné době využíván intenzivně a provádí se pouze nejnutnější údržba.

Předmětem prodeje jsou dále venkovní úpravy (jímka, zpevněné plochy v areálu, silážní žlaby, zpevněné plochy silážních žlabů, oplocení, přípojky IS), mostová váha u správní budovy a čerpací stanice PHM s nádrží, stožárové el. trafo, stožáry venkovního osvětlení, trvalé porosty.

Zemědělský areál tvoří uzavřené místo s dostatečným množstvím zpevněných ploch. Oplocení areálu je provedeno z ocelového drátěného pletiva s trubkovými sloupky zabetonovaných do země. Vstupní brány jsou dvě, obě ocelové zavěšené na ocelových trubkových sloupcích.

V areálu je nainstalován funkční kamerový systém propojený na internet. Systém je zřízen pro 5 kamer.

Průkaz energetické náročnosti staveb byl vyhotoven.

Pokud vás nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat a my vám rádi sdělíme podrobnější informace.

Přehled
celková plocha 43958 m2
elektřina ano
voda ano
odpad ano
energetická náročnost budovy G
PENB vyhotoven dle vyhlášky ano
NEMOVITOST 0/0

podobné nemovitosti v této lokalitě