Apartmánový dům, Kozov u Bouzova

Kozov u Bouzova

Apartmánový dům, Kozov u Bouzova

Kozov u Bouzova
Cena v RK
361 m2
Komerční objekty

Podnikatelská výzva a to zajimá investice s velkým potenciálem. Jste investoři a hledáte zajímavou příležitost v podobě zavedeného a fungujícícho apartmánového domu?

Pokud ano, tak zbystřete……….

Nabízíme k prodeji nemovitost, která se nachází v obci Kozov. Kozov leží v nejzápadnějším cípu olomouckého okresu na pravém břehu řeky Třebůvky asi 20 km od Litovle a 3 km od Bouzova. Tato malá ale malebná vesnička je částí obce Bouzov. Kozov leží na spojovací cestě mezi Moravou a Čechami.

Objekt je umístěn na pozemku s celkovou výměrou 647m2. Zastavěná plocha hlavní budovy činí 361m2. Jedná se o zděnou, samostatně stojící, podskleneou budovu se sedlovou střechou s využitím podkroví.

Nemovitost disponuje apartmánem pro 4 osoby s kuchyňkou a sociálním zázemím a 3 samostatnými pokojemi pro 2 osoby s možností přistýlky (všechny pokoje disponují socálním zázemím). V podkroví se nachází prostory určeny jako bar s posezením (kulečník, šipky…). Některé apartmány jsou klimatizované a mají posezení s TV s plochou obrazovkou. Nemovitost má 4 samostatné vchody do pokojů, což zaručuje dostatek soukromí.

Nemovitost má potenciál i jako bytový dům s možností vytvoření bytových jednotek s různými a variabilními dispozicemi.

Celý objekt je po rekonstrukci a naprosto soběstačný. Vytápění a ohřev vody zajišťuje tepelné čerpadlo a solární panely. Voda se čerpá z vlastní vrtané studny.

Parkování přímo u apartmánového domu.

Nespornou výhodou je lokalita protkaná sítí turistických tras s velkým množstvím zajímavých míst v pěší vzdálenosti. Za zmínku určitě stojí Bouzovský hrad, Mladečské jeskyně, Javoříčské jeskyně a pro milovníky lyžařství tu máme v našem okolí zhruba 12 km od našeho ubytování sjezdový areál Kladky.

Z důvodu neustálé poptávky po bydlení je nemovitost skvělou příležitostí pro investora, který by se chtěl v tomto oboru realizovat.

Pokud vás naše nabídka zaujala, domluvte si prohlídku a nechte se sami okouzlit tímto místem plným pohody, klidu a odpočinku.

 

Přehled
zastavěná plocha 361 m2
celková plocha 647 m2
typ domu patrový
druh objektu apartmány
komunikace asfaltová
NEMOVITOST 0/0

podobné nemovitosti v této lokalitě