Chalupa s pozemky v horské obci Branná, okr. Šumperk

Branná

Chalupa s pozemky v horské obci Branná, okr. Šumperk

Branná
3 300 000,- Kč
2513 m2
Rekreační objekty

Pokud hledáte relax, čistou přírodu, čerstvý vzduch nebo také zvažujete investiční záměr, tak právě tato nemovitost v horské obci Branná by mohla být pro vás to pravé ořechové. Nedaleký Ski areál Branná se rozprostírá v nadmořské výšce 650 metrů a disponuje třemi sjezdovkami, které jsou vhodné jak pro začátečníky, tak i pokročilejší lyžaře. Tohle místo je také plné turistických cest, luk, pohody a zábavy se spoustou nádherných míst na výlet s možností houbaření a v zimě můžete využít dostupná lyžařská střediska v okolí a k tomu všemu skvělá dostupnost ať už autem nebo autobusem, to vše dnes lidi táhne jako magnet. Tohle místo vás prostě nadchne.

K prodeji samostatně stojící, patrový, rodinný dům s velkorysým pozemkem s celkovou výměrou 2.513m2. V současné době je nutná kompletní, rozsáhlá rekonstrukce domu nebo se nabízí možnost demolice a následně výstavba nového domu, penzionu anebo apartmánového domu. 

Dům je dvoupodlažní s využitým podkrovím na kamenných základech. Stávající dispozice domu: v 1.NP jsou umístěny 3 pokoje + sociální zázemí. Ve 2.NP je samostatný byt 2+1 se sociálním zázemím (obyvatelný). Střecha je sedlová s eternitovou krytinou. Vytápění domu lokálními kamny na tuhá paliva, ohřev vody zajištěn el. bojlerem. Příslušenství k hlavní budově tvoří vedlejší stavby a to hospodářský přístavek a  bývalé stáje. 
Dům je napojen na elektřinu, obecní vodu, odpad sveden do jímky.

Příjezdová komunikace je z obecní asfaltové cesta.

Přidanou hodnotou jsou přilehlé pozemky, z nichž výměra cca 940m2 je zahrnuta v platném územním plánu jako "Plochy smíšené obytné zahrnující stavby bydlení" ( vč. rekreačních, apartmány....) = podnikatelská výzva a to zajímá investice s potenciálem.

Tato nemovitost představuje zajímavou příležitost pro bydlení, rekreaci i investici. Tohle místo ocení zejména milovníci venkova a vyznavači kvalitního a zdravého životního stylu. Příroda a okolní lesy okouzlí každého, kdo má rád procházky na čerstvém vzduchu a relaxaci v přírodě.

Cena uvedena vč. právních služeb.

hypoteční kalkulačka
výše úvěru 3 300 000,-
Délka splatnosti 20 let
úvěrová sazba 3 % p.a.
měsíční splátka: -
Přehled
plocha parcely 2513 m2
NEMOVITOST 0/0