Chata se zahradou, Loštice

Loštice

Chata se zahradou, Loštice

Loštice
1 200 000,- Kč
80 m2
Chaty

Hledáte místo k odpočinku a relaxaci v příjemném prostředí? Pokud ano, tak vám ve výhradním zastoupení majitele nabízíme ke koupi chatu se zahradou s celkovou výměrou pozemku 708 m2. Chata se nachází v klidné části města Loštic. Loštice leží na řece Třebůvce v jižní části okresu Šumperk s výbornou dostupností i do nedaleké Mohelnice. Lokalita je velmi hezká, klidná, v těsném sousedství lesa. Místo je celoročně dobře dostupné. Příjezd autem je po zpevněné obecní komunikaci, parkování je umožněno na prostranství cca 50 metrů od chaty.
Zastavěná plocha nemovitosti má výměru 40m2 a je částečně podsklepená. Chata je montovaná, postavena na kameninovém základu. Celkově je ve velmi dobrém, udržovaném stavu a přímo se nabízí k malé moderní úpravě, kde se může plně realizovat nový majitel. Dispozice: vstupní teráska, zasklená veranda, pokoj a kuchyňka. Suché WC je pod chatou. Na vlastním pozemku se nachází velkorysý dřevník, hospodářský přístavek, udírna, bazén a retro koupelna.
Sousedé jsou velmi příjemní, a to Vám zaručuje pohodlí a klid při Vašem odpočinku. V chatě zavedena elektřina, voda je z vlastní studny, vytápění lokální tuhými palivy.
Skvělá možnost celoroční turistiky na nedaleký Bouzov (cca 10km) a cyklistiky v okolí Loštic.
Cena uvedena vč. právních služeb.

hypoteční kalkulačka
výše úvěru 1 200 000,-
Délka splatnosti 20 let
úvěrová sazba 3 % p.a.
měsíční splátka: -
Přehled
Užitná plocha 80 m2
celková podlahová plocha 40 m2
celková plocha 708 m2
NEMOVITOST 0/0