Developerský projekt PECKA DOMY, ul. Višňová a Třešňová, Mohelnice

Dlouhá, Mohelnice

Developerský projekt PECKA DOMY, ul. Višňová a Třešňová, Mohelnice

Dlouhá, Mohelnice
Cena v RK
102 m2
Rodinný

Dům k okamžitému nastěhovaní na ulici Višňová v Mohelnici s označením V1 ve finálním dokončení včetně kuchyňské linky a krbových kamen.

Když poprvé spatříte Váš nový dům zasazený do moderní obytné čtvrti města Mohelnice, okamžitě vás uchvátí jeho architektura a propracované a perfektně sladěné detaily . Vstoupíte-li dovnitř, nebudete zklamaní - interiér domu vám nabídne to nejlepší z moderního bydlení s úžasnou atmosférou a nadčasovým designem. Tento dům je přesně ten, po kterém jste vždycky toužili a který vám nabídne dokonalé prostředí pro vaši rodinu. Prostě Peckadomy na ulici Višňová a Třešňová.

Tento dům je postaven s důrazem na maximální úsporu energie a využívá moderní technologie pro minimalizaci vlivu na životní prostředí. Pro regulaci vnitřní teploty je zde nainstalováno tepelné čerpadlo vzduch/voda s výkonem 6kW, které dokáže účinně a hospodárně ohřát celý dům. Na střeše mohou být nainstalované fotovoltaické panely, které snižují spotřebu elektrické energie v domácnosti a společně s bateriemi zajišťují nezávislost na energetických zdrojích – dům je připraven včetně kabeláže a vše již záleží jen na novém majiteli. Pro dokonalé teplo domova nechybí ani příprava pro krbová kamna. Celý dům byl postaven s použitím moderních a přesných materiálů, které nabízejí skvělou izolační schopnost a odolnost proti vnějším vlivům. To znamená, že i díky předokenním žaluziím se vám v domě bude bezpečně a pohodlně bydlet bez ohledu na roční období a také budete moci být klidný ohledně stavu domu i za několik let. 

Nechte se překvapit důmyslnou dispozicí 4kk - v přízemí obývací pokoj v kuchyňským koutem o celkové výměře 38m2 a v patře se třemi pokoji (15,5m2, 11,5m2 a 10,5m2) - vše s moderními vinylovými podlahami a podlahovým topením v celém domě a vkusnými dveřmi a zárubněmi. Ohromit oběma krásnými koupelnami vybavenými vanou, dvěma sprchovými kouty a nadstandartní sanitou včetně podomítkových baterií. Na pozemku Vás čeká útulná zahrada s klidným posezením v soukromí, 2 parkovací stání (jedno pod přístřeškem a s přípravou pro dobíječku elektroauta) a praktická přístavba, vhodná na uložení kol, zahradního nábytku, nářadí, atd. Stání pro další auto je před domem. Na zahradě je retenční podzemní nádrž pro sběr a následné využití dešťové vody s kapacitou 2,2m3.

Celý projekt stojí na klidném místě s výbornou dostupností do centra města, a k rychlostní komunikaci do okolních oblastí. Nemovitost s označením V1 s rozlohou pozemku 221 m2 má zahradu na východní straně, která nabízí příjemné posezení k relaxaci na odpoledním slunci. Pokud hledáte moderní domov pro svou rodinu v Mohelnici, neváhejte nás kontaktovat a domluvit si prohlídku. Tento dům je připraven k nastěhování ihned!Přehled
Užitná plocha 102 m2
zastavěná plocha 102 m2
plocha parcely 238 m2
typ domu patrový
poloha objektu řadový
druh objektu dřevěná
stav objektu novostavba
umístění objektu klidná část obce
velikost 4 pokoje
počet podlaží objektu 2
odpad kanalizace
plyn plynovod
stavba rodinný dům
telekomunikace internet
sítě satelit
topení jiné
komunikace Asfaltová
počet bytů 1
rok kolaudace 2021
energetická náročnost budovy C - Úsporná
PENB vyhotoven dle vyhlášky 264/2020 Sb.
NEMOVITOST 0/0

podobné nemovitosti v této lokalitě