Developerský projekt PECKA DOMY, ul. Višňová a Třešňová, Mohelnice

Dlouhá, Mohelnice

Developerský projekt PECKA DOMY, ul. Višňová a Třešňová, Mohelnice

Dlouhá, Mohelnice
Cena v RK
102 m2
Rodinný

Představte si domov s kouskem vlastní přírody.
Developerský projekt “Pecka domy“ poskytne příjemný domov těm, kdo chtějí bydlet v klidné části města a přitom nedaleko centra města Mohelnice. Nově vznikající domy jsou umístěny ve slepé ulici s příznačnými názvy Třešňová a Višňová.
Projekt nabízí v první etapě (ulice Višňová) výstavbu 8 polořadových, nepodsklepených, rodinných domů s dispozičním řešením 4+kk s užitnou plochou 107m2 a vlastní zahradou s výměrou optimálních 221m2 – 238m2 pro relax. V druhé etapě (ulice Třešňová) pak dalších 8 domů.
Dominantou přízemí je obytný prostor komunikačně propojený s jídelnou a s kuchyňským koutem, prosvětlený rozměrným francouzským oknem se vstupem na terasu a zahradu. Dále se v přízemí nachází zádveří, koupelna se sprchovým koutem a WC. Ve 2.NP domu jsou umístěny tři samostatné neprůchozí pokoje, koupelna s vanou, sprchou a WC.
Nemovitost bude k dispozici kompletně zařízena (podlahy, sanita, okna, dveře), nechybí ani předpříprava s krbovou vložkou. Dům bude vytápěn tepelným čerpadlem vzduch/voda s výkonem min. 6kW a ohřevem teplé vody. Interiér je navržen tak, abyste se cítili dobře, pohodlně a bezpečně.
Na zahradě bude umístěna retenční podzemní nádrž pro sběr a následné využití dešťové vody s kapacitou 2,2m3. Určité klientské změny jsou možné, včetně osazení střechy solárními panely. Před domem bude umístěna praktická, technická místnost.
Rodinný dům disponuje dvěma parkovací místy. Vlastní zastřešené garážové stání a druhé parkovací místo je stání před domem. Zahrádky jsou orientovany na západ a východ. Tyto polořadovky jsou rodinné domy zapadající do koncepce moderního bydlení s promyšlenou dispozicí a umístění ve slepé ulici poskytuje možnou míru soukromí.
Výstavba domů je v plném proudu, čím dříve si najde svého zájemce, tím více prvků bude možné upravit dle vlastních představ. Dokončení nejpozději do jara 2023.
Více info na vyžádání v RK. Nyní za příznivější cenu.

Přehled
Užitná plocha 102 m2
zastavěná plocha 102 m2
plocha parcely 238 m2
typ domu patrový
poloha objektu řadový
druh objektu dřevěná
stav objektu novostavba
umístění objektu klidná část obce
velikost 4 pokoje
počet podlaží objektu 2
odpad kanalizace
plyn plynovod
stavba rodinný dům
telekomunikace internet
sítě satelit
topení jiné
komunikace Asfaltová
počet bytů 1
rok kolaudace 2021
energetická náročnost budovy C - Úsporná
PENB vyhotoven dle vyhlášky 264/2020 Sb.
NEMOVITOST 0/0

podobné nemovitosti v této lokalitě