Ideální stavební pozemek pro klidné bydlení, Nová Hradečná

Nová Hradečná

Ideální stavební pozemek pro klidné bydlení, Nová Hradečná

Nová Hradečná
920 000,- Kč
-
Pozemky

Máte zájem si postavit svůj vysněný dům v lokalitě, která je vhodná ke klidnému rodinnému bydlení? Pokud ano, tak právě pro vás takový pozemek máme v nabídce.
Vlastník prodá rovinatý stavební pozemek s výměrou optimálních 1.524m4 nacházející se v obci Nová Hradečná. Malebná podhorská obec Nová Hradečná se nachází devět kilometrů severozápadně od města Uničov a je součástí mikroregionu Uničovsko v Olomouckém kraji.
Pozemek je v platném územním plánu obce označen v rozsahu 750 m2  jako SV – smíšené obytné plochy – venkovské. Jeho velikost Vám zaručí komfortní umístění rodinného domu a přitom vám zůstane dostatek místa na velkou terasu, bazén a zahradu.  Nejedná se o žádné satelitní městečko, ale klidovou lokalitu na samém kraji obce vedle mateřské školky.
Rozměry: délka 75 m, šíře 21 m.Přístup na pozemek z hl. silnice přes zpevněnou obecní cestu.
Inženýrské sítě (elektřina, voda, plyn, kanalizace) do 100 m hranice pozemku navazující na zasíťovanou stávající lokalitu.
Tento pozemek je vhodný pro ty, kteří chtějí bydlet v přímém dosahu přírody, ale s dobrou dostupností do Uničova nebo Mohelnice.

Prodejní cena je 920.000Kč za celek.hypoteční kalkulačka
výše úvěru 920 000,-
Délka splatnosti 20 let
úvěrová sazba 3 % p.a.
měsíční splátka: -
NEMOVITOST 0/0

podobné nemovitosti v této lokalitě