Investiční příležitost na Lužickosrbské ulici v Šumperku

Investiční příležitost na Lužickosrbské ulici v Šumperku

Cena v RK
517m2 m2
Komerční objekty

Podnikatelská výzva a to zajimá investice s velkým potenciálem z hlediska vlastní dispozice objektu, s výbornou polohou na jedné z nejlukrativnějších zón města Šumperk.


Jedná se o prodej komerční víceúčelové nemovitosti nacházející se v historické části města, na ulici Lužickosrbská, vedoucí jako jedna z hlavních ulic na nám. Míru k radnici.
Lokalita je charakteristická veškerou občanskou vybaveností.

Předmětná nemovitost je polořadová, zděná budova tvořena třemi vzájemně propojenými měšťanskými domy se dvěma vchody a třemi nadzemními podlažími.

Celková výměra užitné plochy prodávané nemovitosti činí velkorysých 1.817m2. Objekt nabízí velkorysé obchodní a komerční prostory s variabilními dispozicemi ( využití jako sídlo firmy, dům služeb, lékařský dům, administrativní budova, nájemní byty, obchodní prostory  hotel apod.)

Konstrukčně se jedná o zděnou masívní budovu s valbovou střechou. Umístění ve svažitém terénu umožnilo vybudování podzemního podlaží ve dvou úrovních ukrývající rozmanitý prostor. Dále jsou zde dvě nadzemní podlaží a obytné podkroví. V podzemních podlažích jsou skladové prostory, strojovna vzduchotechniky a plynová kotelna.

V 1.NP jsou umístěny dva hlavní vstupy do budovy, chodba, schodišťový prostor, prodejna, sklady a sociální zařízení pro zaměstnatce. Ve 2.NP: chodba, schodišťový prostor, prodejna a sklady. Ve 3.NP: chodba, původní kancelářské prostory jsou přebudovány na bytové jednotky (zkolaudováno). Všechna podlaží jsou propojena nákladním výtahem.

Vytápění budovy je ústřední, teplovodní s plynový kotlem. Ohřev vody zajištují el. bojlery.. Elektroinstalace 220 a 380V.

Celkově se jedná o velice udržovaný dům s průběžnými opravami. Současný stav nemovitosti umožňuje užívání či pronájem bez nutnosti větší investice (celá nemovitost je pronajata). Budova není chráněna památkovým úřadem.

Pokud vás nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat a my vám rádi sdělíme podrobnější informace o nemovitosti.

 

 

Přehled
zastavěná plocha 517m2 m2
celková plocha 1817m2 m2
NEMOVITOST 0/0

podobné nemovitosti v této lokalitě