Nebytový prostor k podnikání, Uničovská, Šumperk

Uničovská, Šumperk

Nebytový prostor k podnikání, Uničovská, Šumperk

Uničovská, Šumperk
2 200 000,- Kč
53 m2
Komerční objekty

Pokud hledáte vhodný prostor, který by mohl sloužit k realizaci vašeho podnikatelského záměru, tak právě pro vás máme zajímavou investiční příležitost.
Jedná se o prodej víceúčelové nebytové jednotky a samozřejmě také spoluvlastnický podíl na společných částech v budově i pozemku, umístěné ve třípatrové budově (objekt občanské vybavenosti) na ulici Uničovská v Šumperku. Dříve tento nebytový prostor sloužil jako zavedená ordinace praktického lékaře.
V přízemí budovy se nacházejí další stomatologické ordinace.
Nabízená nebytová jednotka se nachází v 1.NP a její výměra provozní plochy činí 53,6m2. Tvoří ji: vstupní chodba, ordinace a sesterna.
Příslušenství k této jednotce tvoří tři sklepní místnosti s celkovou výměrou 53,4m2.
Dům prošel mnoha dílčími rekonstrukcemi včetně rozvodů vody, topení, kanalizace, plynu a výměny oken. Vytápění je řešeno jako ústřední plynové + ohřev TUV s poměrovými měřidly.
Stávající prostory je možné využívat i k jiným činnostem, než je stomatologie, nebo obecně medicína. Může zde být sídlo společnosti, kanceláře, poradny, kosmetické studio a podobně.
Pokud vás nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat a my vám rádi sdělíme podrobnější informace o této nemovitosti. Zde si pak můžete zrealizovat své sny o vlastním podnikání. Nebytové jednotky jsou Prohlášením vlastníků domu vymezeny celkem na čtyři nebytové jednotky. V prodeji jsou 2 nebytové jednotky a to v 1.NP a ve 2.NP.
Cena k jednání je uvedena vč. právních služeb.

hypoteční kalkulačka
výše úvěru 2 200 000,-
Délka splatnosti 20 let
úvěrová sazba 3 % p.a.
měsíční splátka: -
Přehled
celková podlahová plocha 53 m2
číslo podlaží v domě 1.NP
NEMOVITOST 0/0

podobné nemovitosti v této lokalitě