Nové byty Rezidence MORAVA II., Leštinská ulice, Zábřeh

Nové byty Rezidence MORAVA II., Leštinská ulice, Zábřeh

Cena v RK
-
Developerské projekty

REZIDENCE MORAVA II. Druhá etapa projektu.

V rámci II. etapy dokončena výstavba nového bytového domu, ve kterém je umístěno celkem 17 bytových jednotek s balkóny či terasami a s dispozicemi 1+kk a 2+kk. Kolaudace proběhla úspěšně.

Všechny byty disponují samostatnou komorou a samostatným parkovacím stáním umístěným na vlastním pozemku projektu. Parkovací stání jsou připravena k vybudování nabíjecího boxu pro elektroauta.

Stavba samotná byla realizována s důrazem na energetickou stránku provozu bytových jednotek. Celý bytový dům bude kvalitně zateplen a všechny stavební výplně (okna a dveře) byly vybrány s důrazem na jejich energetickou charakteristiku. Tepelné hospodářství objektu je zajišťováno výkonným tepelným čerpadlem. Stavba Rezidence Morava II se velmi blíží k definici pasivního domu.

Každý den jsme o krok blíž k tomu, abychom vám mohli nabídnout moderní a komfortní bydlení v srdci Zábřeha.

Pokud právě vy hledáte nemovitost v tomto duchu a v této lokalitě, určitě neváhejte a přijďte se sami přesvědčit o tom, že tahle nemovitost má své kouzlo.

Aktuální nabídku volných bytů naleznete na www.fortexreality.cz

NEMOVITOST 0/0