Patrový rod.dům s garáží, Libina, okres Šumperk

Patrový rod.dům s garáží, Libina, okres Šumperk

3 490 000,- Kč
179 m2
Rodinné domy

Máme pro vás příležitost koupě domu v obci Libina, která vám dává možnost k vytvoření domova dle vlastních představ o bydlení. Jedná se pořadový rodinný dům nacházející se v obci Libina. Obec Libina leží v Olomouckém kraji, v okrese Šumperk a je nejníže položenou a zároveň největší obcí šumperského regionu. Obec se táhne mělkou úžlabinou na úpatí Jeseníků a v dolní části přechází do Hornomoravského úvalu.
Jedná se o patrový dům s dispozicí 4+1 s garáží a zahradou. Celková výměra pozemku včetně zastavěné plochy činí optimálních 955m2.
Nemovitost je umístěná v klidné části obce obklopená dalšími rodinnými domy se zahradami. V současné době je nutná kompletní rekonstrukce domu včetně vyčištění prostoru od původních stavebních detailů. Nemovitost nabízí velkorysý a rozmanitý prostor ke stavebním úpravám. V tomto domě se plně může realizovat nový majitel.
Dispozice: 1.NP: vstupní chodba se schodištěm, pokoj, prádelna, vstup do sklepa a na zahradu. V 2.NP: kuchyně s jídelnou, obývací pokoj se vstupem na prostorný balkon, 2x pokoj (vstup na terasu nad garáží), koupelna a samostatné WC. Dům je velmi světlý a je situován na pěkném místě s výhledem do okolní krajiny. 
U domu se nachází zděná garáž a hospodářská budova, kterou lze využít k různým účelům a to jako uskladnění nejrůznějšího nářadí anebo vytvoření letního posezení. Dále k domu náleží oplocená zahrada, na které se nachází vzrostlé ovocné stromy. Dům leží mimo hlavní komunikaci, v boční ulici a je zde dostatek soukromí.
Vytápění domu je plynovým kotlem v kombinaci s kotlem na tuhá paliva, ohřev vody zajištuje el. bojler.
Celkově se jedná se o ideální řešení pro klienty hledající klidné bydlení v lokalitě zaručující maximální občanskou vybavenost, bezproblémovou dopravní dostupnost do Šumperku a relaxační, oddychovou zónu v duchu mimoměstské přírody. 
Dům je ihned volný, takže vám nebrání nic se okamžitě pustit do rekonstrukce a vytvořit si tak svěží osobitý domov. Nemovitost bude zcela vyklizena.
Cena uvedena vč. právních služeb.

hypoteční kalkulačka
výše úvěru 3 490 000,-
Délka splatnosti 20 let
úvěrová sazba 3 % p.a.
měsíční splátka: -
Přehled
zastavěná plocha 179 m2
celková plocha 955 m2
velikost 4+1
počet podlaží objektu 3
garáž plocha 21m2 m2
voda obecní
odpad obecní
topení plynový kotel + kotel na TP
NEMOVITOST 0/0

podobné nemovitosti v této lokalitě