Pozemek - plochy zeleně, Třemešek u Oskavy

Pozemek - plochy zeleně, Třemešek u Oskavy

331,- Kč
-

Vlastník prodá pozemek nacházející se v malebném prostředí obce Třemešek u Oskavy, okres Šumperk, kraj Olomoucký. Třemešek je malá horská osada, nacházející se asi 2,5 km na severozápad od podhorské rekreační obce Oskavy, které je součástí a v níž se nachází veškerá občanská vybavenost. Celková prodávaná výměra pozemku činí 1.656m2. V platném územním plánu jsou pozemky evidovány jako Plochy zeleně přírodního charakteru ZP.
Inženýrské sítě elektřiny ze stávající infrastruktury v obci do 50m od pozemku. Občané obce čerpají vodu z vlastních studen. V obci se nenachází plynovod. Likvidace odpadních vod probíhá lokálně, s realizací kanalizační sítě se neuvažuje. Výhledově je uvažováno nadále s centrálním svozem PDO.
Na pozemek je bezproblémový přístup z krajské komunikace. Na ostatní prodávané pozemky navazuje obecní parcela, kterou by bylo možno případně od obce získat.
Třemešek je malá horská osada, nacházející se asi 2,5 km na severozápad od podhorské rekreační obce Oskavy, které je součástí a v níž se nachází veškerá občanská vybavenost. Třemešek u Oskavy se rozkládá na rozhraní Nízkého a Hrubého Jeseníku nedaleko města Šumperk a specifická je především zalesněnými stráněmi kopců. Kromě rozlehlých kopcovitých krajinných krás a ducha historie má však dnes vesnice i rozvojový potenciál. V rekreačním areálu Třemešek si můžete v zimě zalyžovat na sjezdovce, jejíž součástí je lyžařský vlek.
Prodejní cena pozemku je 331.200Kč.

hypoteční kalkulačka
výše úvěru 331,-
Délka splatnosti 20 let
úvěrová sazba 3 % p.a.
měsíční splátka: -
NEMOVITOST 0/0