Pozemky v malebné obci Třemešek u Oskavy

Oskava

Pozemky v malebné obci Třemešek u Oskavy

Oskava
699 000,- Kč
2976 m2
Pozemky pro bydlení

Pozemek v malebné obci Třemešek u Oskavy
Vlastník prodá rozsáhlý pozemek nacházející se v malebném prostředí obce Třemešek u Oskavy, okres Šumperk, kraj Olomoucký. Třemešek je malá horská osada, nacházející se asi 2,5 km na severozápad od podhorské rekreační obce Oskavy, které je součástí a v níž se nachází veškerá občanská vybavenost. Celková prodávaná výměra pozemku činí 2.976m2, z toho výměra 312m2 je zahrnuta v novém platném územním plánu k zastavění označena jako Plocha smíšená obytná – venkovské SV. Zbytek výměry prodávaných pozemků je ÚP evidován jako Plochy zeleně přírodního charakteru ZP.
Inženýrské sítě elektřiny ze stávající infrastruktury v obci do 50m od pozemku. Občané obce čerpají vodu z vlastních studen. V obci se nenachází plynovod. Likvidace odpadních vod probíhá lokálně, s realizací kanalizační sítě se neuvažuje. Výhledově je uvažováno nadále s centrálním svozem PDO.
Na pozemek je bezproblémový přístup z krajské komunikace. Na ostatní prodávané pozemky navazuje obecní parcela, kterou by bylo možno případně od obce získat.
Třemešek je malá horská osada, nacházející se asi 2,5 km na severozápad od podhorské rekreační obce Oskavy, které je součástí a v níž se nachází veškerá občanská vybavenost. Třemešek u Oskavy se rozkládá na rozhraní Nízkého a Hrubého Jeseníku nedaleko města Šumperk a specifická je především zalesněnými stráněmi kopců. Kromě rozlehlých kopcovitých krajinných krás a ducha historie má však dnes vesnice i rozvojový potenciál. V rekreačním areálu Třemešek si můžete v zimě zalyžovat na sjezdovce, jejíž součástí je lyžařský vlek.
Prodejní cena pozemku je 699.000Kč.

hypoteční kalkulačka
výše úvěru 699 000,-
Délka splatnosti 20 let
úvěrová sazba 3 % p.a.
měsíční splátka: -
Přehled
celková plocha 2976 m2
umístění objektu klidná část obce
číslo podlaží v domě 0
elektřina 120 V
voda Studna
odpad septik
stavba ostatní
energetická náročnost budovy G - Mimořádně nehospodárná
PENB vyhotoven dle vyhlášky 264/2020 Sb.
NEMOVITOST 0/0

podobné nemovitosti v této lokalitě