Rod. dům v malebné části Velkých Losin

Velké Losiny

Rod. dům v malebné části Velkých Losin

Velké Losiny
Cena v RK
312 m2
Rodinný

K prodeji samostatně stojící, přízemní rodinný dům nacházející se v klidné a malebné části lázeňského města Velké Losiny s velmi dobrou dostupností do Šumperku. V současné době je nutná kompletní rozsáhlá rekonstrukce domu nebo se nabízí možnost demolice a následně výstavba nového domu na pozemku s velkorysou výměrou. Dům je z části podsklepený, jednopodlažní bez využití podkroví na kamenných základech. Střecha je sedlová s eternitovou krytinou. Vytápění domu lokálními kamny na tuhá paliva, ohřev vody není zajištěn. Na pozemku jsou umístěny dvě studny (obec Velké Losiny má již v této části zpracovaný projekt na vodovodní přípojku). Na pozemku kanalizační přípojka, elektřina na je hranici pozemku. Celková výměra rovinaté parcely činí 2.876m2. Příslušenství k hlavní budově tvoří vedlejší stavby a to hospodářský přístavek a výměnek. Příjezdová komunikace je obecní asfaltová cesta.
Tohle místo ocení zejména milovníci venkova a vyznavači kvalitního a zdravého životního stylu. Příroda a okolní lesy okouzlí každého, kdo má rád procházky na čerstvém vzduchu a relaxaci v přírodě.
Obec Velké Losiny se nachází v krásné přírodě jesenických hor a nabízí mnoho volnočasových aktivit (termální aquapark, v dosahu je několik lyžařských středisek - Kouty nad Desnou, Přemyslov, Červenohorské sedlo..). Tato lokalita je zkrátka ideálním místem pro život.
A pokud usoudíte, že byste tu rádi bydleli, zavolejte a domluvte si osobní prohlídku.

Přehled
Užitná plocha 312 m2
zastavěná plocha 312 m2
plocha parcely 2876 m2
typ domu přízemní
poloha objektu samostatný
druh objektu smíšená
stav objektu Před rekonstrukcí
umístění objektu klidná část obce
velikost 2 pokoje
počet podlaží objektu 1
stavba rodinný dům
topení lokální tuhá paliva
doprava silnice
komunikace Asfaltová
počet bytů 1
energetická náročnost budovy G - Mimořádně nehospodárná
PENB vyhotoven dle vyhlášky 148/2007 Sb.
NEMOVITOST 0/0

podobné nemovitosti v této lokalitě