Rod.dům 4+1 v klidné části obce Sobotín

Sobotín, okr. Šumperk

Rod.dům 4+1 v klidné části obce Sobotín

Sobotín, okr. Šumperk
6 900 000,- Kč
317m2 m2
Rodinné domy

Hledáte klidné místo k bydlení anebo k celoroční rekreaci v malebném prostředí obklopeném krásnou přírodou ? Pokud ano, tak pro vás takové místo máme a to v turisticky oblíbené lokalitě Sobotín. Obec Sobotín  je výchozím místem pro pěší turistiku a cykloturistiku.

Předmětem prodeje je samostatně stojící, dvoupodlažní rodinný dům se zastavěnou plochou 371m2 s velkorysou výměrou celého pozemku 2.276m2. Jedná se o částečně podsklepený dům s dispozicí 4+1, samostatná koupelna s vanou a WC. Nemovitost prošla částečnou rekonstrukcí (nová střecha, fasáda se zateplením, plastová okna, podlahy a kuchyňská linka).

Dispozice domu:  v přízemí se nachází zádveří, chodba se vstupem do kuchyně se spižírnou, vstup do obývací části a ložnice. Schodištěm se dostaneme do 2.NP: chodba, 2 pokoje, šatna a vstup na půdu.

Vytápění domu a ohřev vody zajišťuje plynový kotel. Středobodem domu je slunný, obývací pokoj s příjemnou atmosférou, kde přidanou hodnotou je možnost přitápět si krbovými kamny s výměníkem tepla do radiátorů a zásobníku na vodu. Dům je napojen na obecní kanalizaci, voda z vlastní studny (přípojka obecní vody na hranici pozemku), elektřina 220/380V.

Pozemek je mírně svažitý, celý oplocený. Je zde umístěna zděná stavba sloužící pro uložení zahradní techniky a jiného vybavení a dřevníkem.

Výhodou umístění nemovitosti je, že není situována u hlavní silnice. K domu je bezproblémový příjezd ze zpevněné obecní komunikace s možností parkování několika automobilů přímo u domu.

Pokud hledáte relax, čistou přírodu, čerstvý vzduch, tak právě tato nemovitost je pro vás to pravé ořechové. Tohle místo je plné turistických cest, luk, pohody a zábavy se spoustou nádherných míst na výlet s možností houbaření a v zimě můžete využít dostupná lyžařská střediska a k tomu všemu skvělá dostupnost ať už autem  nebo autobusem, to vše dnes lidi táhne jako magnet.

Dům je umístěn na krásném místě s výhledem do krajiny a je k dipozici po dohodě.

Cena uvedena vč. právních služeb. V ceně bude ponecháno veškeré vybavení domu a zahradní technika vč. nářadí.

 

hypoteční kalkulačka
výše úvěru 6 900 000,-
Délka splatnosti 20 let
úvěrová sazba 3 % p.a.
měsíční splátka: -
Přehled
zastavěná plocha 317m2 m2
celková plocha 2276m2 m2
voda vlastní studna
odpad obecní kanalizace
topení plynový kotel + krbová kamna s výměníkem
komunikace asfaltová
NEMOVITOST 0/0

podobné nemovitosti v této lokalitě