Rod.dům 4+kk v Rudě nad Moravou, okres Šumperk

Linhartova, Ruda nad Moravou

Rod.dům 4+kk v Rudě nad Moravou, okres Šumperk

Linhartova, Ruda nad Moravou
1 360 000,- Kč
243 m2
Rodinné domy

Máte zájem si pořídit bydlení nedaleko Šumperka a to v obci s veškerou občanskou vybaveností? Pokud ano, tak právě pro vás máme v nabídce patrový rodinný dům s variabilní dispozicií 4+kk nacházející se na ulici Linhartova, v obci Ruda nad Moravou. Obec leží 7 km severozápadně od Šumperka, v malebném údolí řeky Moravy.
Dům se zastavěnou plochou a nádvořím s výměrou 243m2 prošel částečnou rekonstrukcí přízemí, která zahrnovala novou elektřinu v mědi, podlahy, omítky, nové rozvody odpadů, vody a bylo provedeno zateplení celého domu včetně nové fasády. Podkroví nabízí velkorysý prostor cca 100m2 s možností rozšíření stávající dispozice nebo vybudování druhého bytu. V tomto domě se může plně realizovat nový majitel. Dům je nadstandartně slunný a prostorný .
Dům je částečně podsklepen. Napojený je na obecní vodu i kanalizaci. Vytápění zajišťují el. přímotopy, ohřev vody el. bojler. Kuchyni s obývací částí vytápí příjemná krbová kamna. Plynová přípojka před domem.
Představte si domov s kouskem vlastní přírody. K domu náleží malá zahrádka cca 70m2 pro relax a parkovací místa pro 3 auta s vlastním pozemkem 158m2.
Obec Ruda nad Moravou disponuje veškerou občanskou vybaveností a výbornou dopravní dostupností do Šumperku.
Z důvodu poptávky po venkovském bydlení je nemovitost skvělou příležitostí na pořízení vlastního bydlení za rozumnou cenu. Cena uvedena v. právních služeb. 

hypoteční kalkulačka
výše úvěru 1 360 000,-
Délka splatnosti 20 let
úvěrová sazba 3 % p.a.
měsíční splátka: -
Přehled
plocha parcely 243 m2
NEMOVITOST 0/0

podobné nemovitosti v této lokalitě