Rod.dům s velkou zahradou, Sobotín, okr. Šumperk

Rod.dům s velkou zahradou, Sobotín, okr. Šumperk

6 900 000,- Kč
3308 m2
Rodinné domy

Pokud hledáte dům s velkou zahradou a láká vás život v malebné vesnici v podhůří Jeseníků , tak si nenechte ujít tento rodinný dům nacházející se v klidné části obce Sobotín s velmi dobrou dostupností do Šumperku.

Tato nemovitost je jako stvořená i pro vícegenerační bydlení, popř. pro všechny, kteří hledají nemovitost pro spojení soukromé podnikatelské činnosti a bydlení v jednom objektu. Dům je velmi světlý a je situován na pěkném místě s výhledem do okolní krajiny.

Jedná se o cihlový, samostatně stojící, patrový dům dispozičně řešený jako 4+kk. Zastavěná plocha a nádvoří činí komfortních 420m2 a celková výměra pozemku je 3.308m2.

Dispozice domu: v přízemí se nachází zádveří, kuchyně s novou kuchyňskou linkou (vybavenou nerez spotřebiči) je komunikačně propojena s obývací částí, dále chodba se vstupem do sklepa, WC a spižírna. V 1. patře jsou umístěny tři ložnice, koupelna s WC a půda s možností rozšíření stávající dispozice. Devízou je velkorysá terasa u ložnice s nádherným výhledem do krajiny.

Druhá ložnice má pak prostorný balkon. Místnosti představují světlé slunné prostředí, plné pozitivní energie s orientací jih, východ a západ.

Vytápění domu zajišťuje plynový kotel, ohřev vody el. bojler.

Nemovitost je ve velmi udržovaném stavu po částečné rekonstrukci: kuchyňská linka, podlahy, elektřina v mědi, plastová okna s trojkskly .Standardní vybavení splňuje požadavky moderního bydlení.

Velkou přidanou hodnotou je zahrada s výměrou 2.888m2, která je zahrnuta v platné územním plánu obce na výstavbu RD (BV). Celý pozemek je oplocen a nachází se na něm studna. U domu je umístěna zděná dvougaráž s vybavenou dílnou a WC. Zázemí domu pak nabízí posezení pro relax s přáteli a příjemnou pergolu.

Celkově se jedná se o ideální řešení pro klienty hledající klidné bydlení v lokalitě zaručující maximální občanskou vybavenost, bezproblémovou dopravní dostupnost do Šumperku a relaxační, oddychovou zónu v duchu mimoměstské přírody. Pokud tedy toužíte po domě s velkou zahradou a rádi relaxujete prací na zahradě, tak se určitě přijeďte podívat.

Dům je volný po dohodě. Cena uvedena vč. právních služeb. V ceně zahrnuto částečné vybavení domu a dílny. Více info na vyžádání.

 

hypoteční kalkulačka
výše úvěru 6 900 000,-
Délka splatnosti 20 let
úvěrová sazba 3 % p.a.
měsíční splátka: -
Přehled
celková plocha 3308 m2
velikost 4+kk s možností rozšíření
číslo podlaží v domě 2
balkón počet ks 1
terasa plocha 30m2 m2
terasa počet ks 1
garáž počet ks dvozgaráž
elektřina ano
voda ano
odpad ano
plyn ano
topení plynové
počet sklepů 1
plocha dílen 1
NEMOVITOST 0/0

podobné nemovitosti v této lokalitě