Rod.dům v malebné obci Oskava, okres Šumperk

Oskava

Rod.dům v malebné obci Oskava, okres Šumperk

Oskava
1 260 000,- Kč
125 m2
Rodinné domy

K prodeji řadový rodinný dům nacházející se v malebném prostředí obce Oskavy. Oskava je podhorská rekreační obec, jež se rozkládá na rozhraní Nízkého a Hrubého Jeseníku a jihovýchodním směrem od města Šumperk.
Jedná se o patrový, řadový, cihlový dům s dispozicí 3+1, koupelna a WC. Nemovitost je umístěná v klidné části obce obklopená dalšími rodinnými domy se zahradami. V současné době je nutná kompletní rozsáhlá rekonstrukce domu jak k trvalému bydlení tak i k rekreaci. Vytápění domu lokálními kamny na tuhá paliva, ohřev vody není zajištěn. V domě je zavedena elektřina a obecní kanalizace. Přípojka voda z vlastní studny před domem, obecní vodovodní přípojka je na hranici pozemku. Příjemným prvkem je možnost vybudování terasy orientované do dvorního traktu s výhledem na lesy.
Zastavěná plocha a nádvoří činí 125m2, celková výměra pozemku je 494m2.
Příslušenství k hlavní budově tvoří vedlejší stavby a to hospodářský přístavek. Dům disponuje předzahrádkou (možnost parkování) a slunnou zahradou za domem. Pozemek je přístupný z obecní komunikace.
Oskava disponuje veškerou občanská vybaveností. Je specifická především zalesněnými stráněmi kopců. Kromě rozlehlých kopcovitých krajinných krás a ducha historie má však dnes vesnice i rozvojový potenciál. Oskava se rozkládá pod zalesněnými stráněmi kopců a v údolí stejnojmenné říčky Oskavy. U východního okraje Oskavy a v místní části Nemrlov jsou vybudované sjezdové trati s lyžařskými vleky. U severního okraje osady Mostkov je vybudován rybník, sloužící jak k rybolovu tak i jako přírodní koupaliště.
Cena k jednání uvedena vč. právních služeb.

hypoteční kalkulačka
výše úvěru 1 260 000,-
Délka splatnosti 20 let
úvěrová sazba 3 % p.a.
měsíční splátka: -
Přehled
zastavěná plocha 125 m2
plocha parcely 494 m2
typ domu patrový
poloha objektu klidná část obce
druh objektu řadový
stav objektu k celkové rekonstrukci
velikost 3+1
elektřina ano
voda kopaná studna u domu
odpad obecní kanalizace na hranici pozemku
plyn plynová přípojka na hranici pozemku
Řešení
Balkon ano
NEMOVITOST 0/0

podobné nemovitosti v této lokalitě