Rovinatý stavební pozemek ve Stavenicích u Mohelnice

Rovinatý stavební pozemek ve Stavenicích u Mohelnice

990 000,- Kč
1256 m2
Pozemky pro bydlení

Hledáte stavební pozemek v okolí Mohelnice a říkáte si, že v dnešní době se už nedá nic za rozumné peníze sehnat? Tak zpozorněte…….
Vlastník prodá stavební pozemek s optimální výměrou 1.256m2 nacházející se ve Stavenicích u Mohelnice.
Obec se nachází na severním konci Hané před předhůřím Hrubého Jeseníku. Katastr obce leží částečně v chráněné krajinné oblasti Litovelské Pomoraví v nadmořské výšce okolo 310 metrů, přesněji 5 km východně od Mohelnice, 15 km jihovýchodně od města Zábřehu, 25 km jižně od Šumperku a 29 km severozápadně od Olomouce.
Nabízený pozemek je v platném územním plánu obce označen jako BV – bydlení venkovské. Příjemná je orientace pozemku na jihozápad. Přístup na pozemek je z hlavní silnice přes nově vybudovaný osvětlený chodník obce.
Inženýrské sítě cca 20m od hranice pozemku navazující na nově zasíťovanou lokalitu „Pozemky Stavenice“ v klidové zóně na kraji obce.
Okolí obce je kopcovité s lesními háji, kde se dobře houbaří a je protkáno vycházkovými trasami, po kterých se dá dojít k rybníkům, které vybízejí k rybaření. Výlet lze podniknout i na nedaleký zámek Úsov. Po cyklotrase, vedené po lesních cestách se dá dojet do Zábřehu nebo na druhou stranu až do Olomouce.
Pro více informací stačí jen napsat anebo zavolat.
Cena za pozemek je 990.000Kč.

hypoteční kalkulačka
výše úvěru 990 000,-
Délka splatnosti 20 let
úvěrová sazba 3 % p.a.
měsíční splátka: -
Přehled
plocha parcely 1256 m2
inženýrské sítě do 20m od hranice pozemku
NEMOVITOST 0/0

podobné nemovitosti v této lokalitě