Rozlehlý pozemek na samotě u lesa, Bohdíkov

Rozlehlý pozemek na samotě u lesa, Bohdíkov

2 200 000,- Kč
1950 m2
Pozemky pro bydlení

Hledáte stavební pozemek na samotě u lesa? Pokud ano, tak právě pro vás máme pozemek s velkorysou výměrou 13.343m2. A kde se takový pozemek s výbornou dostupností do Šumperku nachází? No přeci v obci Bohdíkov, v katastrálním území Dolní Bohdíkov.……………

Bohdíkov je velká podhorská obec a najdeme ji v oblasti Hanušovské vrchoviny, která je součástí Hrubého Jeseníku a severozápadním směrem od města Šumperk. Obec se rozkládá v údolí řeky Moravy a od okrajových částí se zvedají zalesněné stráně okolních kopců. Ve vzdálenosti 8 km jižně leží město Šumperk, 16 km jižně město Zábřeh, 24 km jihozápadně město Lanškroun a 27 km jižně město Mohelnice.

Část pozemku s výměrou 1.950m2 je v územním plánu určena na výstavbu rodinného domu, chalupy, roubenky, kam budete moci utéct od ruchu velkoměsta. V uzemním plánu obce je pozemek zařazen jako plocha smíšená obytná - venkovská. Na zbylém pozemku s výměrou úctyhodných 11.393m2 můžete zrealizovat své plány drobného zemědělce ohledně chovu hospodářských zvířat případně pozemek pronajmout místním zemědělcům (orná půda).

Na hranici pozemku je umístěn obecní vodovod a kanalizace. Do 50m od hranice pozemku se nachází trafostanice.

Přístupová komunikace je obecní asfaltová cesta.

Pokud vás tento pozemek zaujal, neváhejte nás kontaktovat s jakýkoliv dotazem.

Prodejní cena za celek je 2.700.000Kč.

hypoteční kalkulačka
výše úvěru 2 200 000,-
Délka splatnosti 20 let
úvěrová sazba 3 % p.a.
měsíční splátka: -
Přehled
zastavěná plocha 1950 m2
celková plocha 13434 m2
elektřina ano
voda ano
odpad ano
NEMOVITOST 0/0

podobné nemovitosti v této lokalitě