Skvělá nabídka. Dům ve Stříbrnicích pod Kralickým Sněžníkem

Stříbrnice u Starého Města

Skvělá nabídka. Dům ve Stříbrnicích pod Kralickým Sněžníkem

Stříbrnice u Starého Města
Cena v RK
163 m2
Rekreační objekty

Hledáte pohádkové místo k bydlení anebo k celoroční rekreaci v malebném prostředí obklopeném krásnou přírodou ? Pokud ano, tak pro vás takové místo máme a to na úpatí masivu Králického Sněžníku v horské vesnici Stříbnice v okrese Šumperk. Stříbrnice jsou výchozím místem pro pěší turistiku a cykloturistiku. V zimě tady jsou ideální podmínky pro vyznavače zimních sportů.
Předmětem prodeje je samostatně stojící, patrový, rodinný dům s velkorysou výměrou pozemku 3.092m2. Pozemek je rovinatý s několika vzrostlými stromy, obehnán živým plotem, který vám zajistí dostatek soukromí. K pozemku je bezproblémový příjezd ze zpevněné obecní komunikace s možností parkování několika automobilů přímo u domu.
Zastavěná plocha domu činí 163m2. Dům disponuje dvěma samostatnými byty: v přízemí se nachází byt s dispozicí 3+1 s koupelnou a WC a se vstupem na velkorysou zastřešenou terasu. V 1.patře je umístěn byt 1+1 s prostornou lodžií a půdní prostor s možností rozšíření stávající dispozice. Dům je částečně podsklepený. Na západní straně domu je přistavena hospodářská stavba (dílna a úložný prostor).Orientace domu je na jihozápad s s úžasným výhledem na okolní kopce.
Dům je napojen na obecní vodovod, odpady jsou řešeny septikem, elektřina v domě 220/380V. Vytápění domu je řešeno lokálními elektrickými přímotopy, v obývací části je umístěný krb, v ložnici kamínka na tuhá paliva. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler.
Jedná se o velice udržovaný dům, který byl kompletně rekonstruován v r. 2003. Nyní je objekt využíván jako rekreační chalupa s průběžnými úpravami.
Pokud hledáte relax, čistou přírodu, čerstvý vzduch nebo také zvažujete investiční záměr, tak právě tato nemovitost je pro vás to pravé ořechové. Tohle místo je plné turistických cest, luk, pohody a zábavy. V létě cyklisty se spoustou nádherných míst na výlet s možností houbaření a v zimě můžete využít velký lyžařský Ski areál Kraličák s 12 sjezdovkami a k tomu všemu skvělá dostupnost ať už autem, vlakem nebo autobusem, to vše dnes lidi táhne jako magnet.
Tohle místo vás prostě nadchne.
Dům je k dispozici po dohodě. Cena uvedena vč. právních služeb.

Přehled
Užitná plocha 163 m2
celková plocha 3092 m2
typ domu patrový
poloha objektu samota
stav objektu velice udržovaný
velikost 5+2
topení lokální tuhá paliva, el. přímotopy
NEMOVITOST 0/0