Stavební pozemek v obci Řepová u Mohelnice

Stavební pozemek v obci Řepová u Mohelnice

605,- Kč cena za m2
-
Pozemky pro bydlení

Vlastník nabízí k prodeji mírně svažitý pozemek nacházející se v obci Řepová. Jedná se o obec (část města Mohelnice), která je obklopena kopci Mírovské vrchoviny. Řepová se rozprostírá severozápadně od města Mohelnice a obec je od něj vzdálena cca 6 km
Celková výměra pozemku má optimální výměru 596m2. Pozemek je v platném územním plánu obce označen Bi – bydlení individuální. Pozemek je nyní užíván jako zahrada s porosty vzrostlých stromů třešně, ořešáku, dubu a jiných. Je využitelný pro menší stavbu rodinného domu či jako zahrada s chatkou k rekreačnímu využití.
Přístup na parcelu je bezproblémový z obecní komunikace.
Inženýrské sítě:
Kanalizace – Řepová nemá v současnosti vybudovaný systém veřejné kanalizace. Odpadní vody z jednotlivých objektů jsou čištěny v septicích, biologických septicích, případně shromažďovány v jímkách na vyvážení. Výstavba splaškové kanalizace a čov se předpokládá po roce 2030.
Voda – stávající řad je umístěn na hranici pozemku
Elektřina – stávající vedení v sousedních objektech
Plyn – 30 m od hranice pozemku

Obcí protéká Řepovský potok a prochází dvě místní komunikace, které se zde křižují. Jedna tvoří spojnici mezi obcemi Mírov a Květín, druhá mezi obcemi Křemačov a Krchleby. Obytná zástavba je převážně soustředěna kolem těchto komunikací a tvoří ji zejména rodinné domky a rekreačních objekty.

Prodejní cena je 605Kč/m2 vč. DPH. Celková cena za pozemek: 360.580Kč.

NEMOVITOST 0/0

podobné nemovitosti v této lokalitě