Stavební pozemek v obci Zvole u Zábřehu

Zvole

Stavební pozemek v obci Zvole u Zábřehu

Zvole
Cena v RK
3462 m2
Pozemky pro bydlení

Hledáte vhodné místo pro váš dům ? A preferujete bydlení na vesnici s dobrou dostupností do města? Do nabídky přichází pozemek v obci Zvole, v okrese Šumperk. Lokalita je vhodná ke klidnému rodinnému bydlení. Zvole je vesnice ležící při silnici ze Zábřeha na jih do Mohelnice.

Jedná se o rovinatý pozemek s celkovou velkorysou výměrou 3.462m2 . V platném územním plánu obce označen v rozsahu cca optimálních 700 m2  jako BV – Plochy bydlení v rodinných domech  – venkovské. Zbývající část pozemku je v platném územním plánu obce označena jako ZS – plochy soukromé zeleně.

Přístup na pozemek z hl. silnice přes travnatou obecní cestu. Šířka vstupu na pozemek je cca 3,5m.

Inženýrské sítě (elektřina, voda, plyn, kanalizace) do 100 m hranice pozemku navazující na zasíťovanou stávající lokalitu.

Jedná se o ideální místo uprostřed zeleně, kde lze efektivně při tvorby zahrady využít stávající staré odrůdy ovocných stromů a romantická zákoutí potoku protékajícího zahradou. Díky své výhodné poloze mimo město si zde můžete užít zasloužený odpočinek.

Ve  Zvoli se nachází základní škola pro ročníky 1-5, mateřská škola, zdravotní středisko, obchod a restaurace. Obec Zvole má vybudovanou základní technickou  infrastrukturu, a to vodovod, plynofikaci a vakuovou kanalizaci ústící  do čistírny odpadních vod.

Prodejní cena je 1.750.000Kč za celek.

Přehled
celková plocha 3462 m2
elektřina do 100m od hranice pozemku
voda do 100m od hranice pozemku
odpad do 100m od hranice pozemku
plyn do 100m od hranice pozemku
NEMOVITOST 0/0

podobné nemovitosti v této lokalitě