Větší rodinný dům se zahradou v obci Postřelmov, okres Šumperk

Postřelmov

Větší rodinný dům se zahradou v obci Postřelmov, okres Šumperk

Postřelmov
4 500 000,- Kč
-
Rodinné domy

Toužíte po velkém domě se zahradou? Láká vás bydlení v obci Postřelmov? Tato obec leží na trase mezi městem Zábřeh a Šumperk s dobrým silničním i železničním spojením a disponuje plnou občanskou vybaveností.

Jedná se o samostatně stojící, patrový, rodinný o užitné ploše 266m2 a celkové výměře pozemku 864m2. Dům je velmi světlý a je situován přímo v centru obce. Tato nemovitost je jako stvořená i pro vícegenerační bydlení, popř. pro všechny, kteří hledají nemovitost pro spojení soukromé podnikatelské činnosti a bydlení v jednom objektu.

Dispozice domu:

Přízemí: vstupní hala, kuchyně s jídelnou komunikačně propojeno s obývacím pokojem, 2x pokoj, koupelna a samostatné WC. Z haly vstup přes letní kuchyni do zahrady a sklepa

1.patro: 4x pokoj, šatna, WC (možnost vybudování kuchyně a koupelny)

Na dům navazuje zahrada s optimální výměrou 598m2 a hospodářský přístavek včetně zděné garáže.

Nemovitost nabízí velkorysý a rozmanitý prostor ke stavebním úpravám. V tomto domě se plně může realizovat nový majitel.

Nemovitost je připojena k vodovodnímu řadu i k obecní kanalizaci. Na pozemku vlastní studna. O vytápění domu a ohřev vody se stará plynový kotel. V obývací části krbová kamna s novým komínem.

Pokud právě vy hledáte nemovitost v tomto duchu a v této lokalitě, určitě neváhejte a přijďte se sami přesvědčit o tom, že tahle nemovitost má své kouzlo. Ráda vás provedu a zodpovím vaše dotazy.

Prodejní cena uvedena vč. provize.

hypoteční kalkulačka
výše úvěru 4 500 000,-
Délka splatnosti 20 let
úvěrová sazba 3 % p.a.
měsíční splátka: -
NEMOVITOST 0/0

podobné nemovitosti v této lokalitě