Vícegenerační RD + velkorysé pozemky, Bludov, okr. Šumperk

Bohutínská, Bludov

Vícegenerační RD + velkorysé pozemky, Bludov, okr. Šumperk

Bohutínská, Bludov
Cena v RK
8.279 m2
Rodinné domy

Hledáte bydlení na okraji obce s velkým pozemkem, ale zároveň kousek od Šumperku a to v obci Bludov? Tato nemovitost je jako stvořená i pro vícegenerační bydlení, popř. pro všechny, kteří hledají nemovitost pro spojení soukromé podnikatelské činnosti a bydlení v jednom objektu. Anebo  to pro vás může být atraktivní realitní příležitost.

Velkým benefitem této nemovitosti je pozemek s velkorysou s výměrou 8.279m2. Zastavěná plocha a nádvoří činí 1.201m2. Ostatní plocha s výměrou 7.078m2 je zahrnuta v platném územním plánu obce jako plocha SO –plochy smíšené obytné, což činí pozemek velmi atraktivní. Možností a variant je nespočet. To už necháme na vaší podnikatelské fantazii.

Předmětem prodeje je i vícegenerační  rodinný dům v klidné lokalitě s výhledem do okolní přírody. Dům prošel částečnou rekonstrukcí. V 1. NP: prostorná  chodba se schodištěm, kotelna,  byt 1+1, koupelna, WC, spižírna. Další byt je 2+1. Ve 2.NP je umístěn byt 4+kk, zastřešená terasa. Ve 3.NP prostorný půdní prostor. V přízemí nová plastová okna, elektřina v mědi je nově v 1.NP a 2.NP.

Vytápění  domu je zajištěno kotlem na tuhá paliva, voda je vlastní ze studny, odpad sveden do jímky, ale lze se také napojit na veřejný vodovod a kanalizaci. U domu se nachází spoustu zděných přístavků, které lze využít k uskladnění nejrůznějšího nářadí potřebného k provozu nadstandardní zahrady anebo přebudovat na investiční byty.

V obci Bludov naleznete veškerou potřebnou občanskou vybavenost, včetně školy, školky, obchodů, pošty a veřejné dopravy.

Pokud vás nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat a my vám rádi sdělíme podrobnější informace o nemovitosti. Z důvodu neustálé poptávky po bydlení je nemovitost skvělou příležitostí pro investora, který by se chtěl v tomto oboru realizovat.

Přehled
plocha parcely 8.279 m2
NEMOVITOST 0/0

podobné nemovitosti v této lokalitě