Naši spokojení klienti nás doporučují

Developerské projekty seniorské apartmány

REALITNÍ KANCELÁŘ FORTEX-AGS, a.s.

Společnost FORTEX-AGS,a.s., založila již v září roku 2006 realitní kancelář FORTEX REALITY. Cílem realitní kanceláře je poskytování komplexních služeb všem zájemcům o nákup, prodej a pronájem bytů, domů, rekreačních i komerčních objektů, pozemků a nebytových prostor v okrese Šumperk. A to nejenom formou zprostředkování nákupu či prodeje nemovitosti, ale také právním, daňovým či finančním poradenstvím.

5 důvodů pro vzájemnou spolupráci

  • Pracujeme pro Vás 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.
  • Zajistíme kvalitní prezentaci Vaší nemovitosti.
  • Nabízíme profesionalitu a solidnost.
  • Máme k dispozici zázemí velké společnosti včetně právníků a daňových poradců.
  • Neustále se vzděláváme.
Makléřka Renáta Venclová

Vaše spokojenost je pro mě důkazem, že svoji práci dělám dobře

Vedoucí kanceláře Radomíra Kupcová

Nebojím se být jiná a hledám nové cesty, jak nabídnout lepší a kvalitnější realitní služby

Reference

Ludmila Mausová, 49 let - Šumperk - úřednice
Marin Kostka 44 let - Nový Malín - hlavní kuchař
Jiří Vláčel Šumperk

reference

Dobrý den, chtěla bych tímto poděkovat realitní kanceláři Fortex reality v Šumperku za služby spojené s koupí bytu. Pracovnice kanceláře paní Kupcová i paní Venclová, se kterými jsem od počátku jednala, jsou velké profesionálky, které mi vyšly vstříc ve všem, co s koupí souviselo. Ať už se jednalo o pomoc při vyřízení hypotéky, zprostředkované panem Kunrtem u Hypoteční banky, vyřizování na katastrálním a městském úřadě či zpracování daňového přiznání, nic pro ně nebyl problém. Vždy mi s úsměvem, velice rychle a zkušeně dokázaly pomoci se v situaci orientovat a najít tu nejrychlejší cestu k vyřešení problému. Tuto realitní kancelář a její milé a příjemné pracovnice mohu vřele doporučit všem, kdo takové služby budou potřebovat. Pokud někdy v budoucnu budu prodávat nebo kupovat nemovitost, bez obav se na ně znovu obrátím.

Chtěl bych poděkovat realitní kanceláři Fortexreality jmenovitě paní Kupcové a paní Venclové za profesionální a osobní přístup ke klientovi . S touto realitní kanceláři jsem kupoval Rd a následně prodával pozemek a vše proběhlo na výbornou. Vřele doporučuji všem kteří chtějí bezpečně prodat nebo koupit nějakou nemovitost.

Dovoluji si poděkoval vaší realitní kanceláři za prodej bytu. Mé poděkování patří paní vedoucí kanceláře paní Kupcové. Ale zvlášť děkuji paní makléřce Venclové, za její profesionální a lidský přístup ,vždy připravenou s úsměvem a ochotou řešit problémy klientů. !!! Vaši realitní kancelář mohu dalším zájemcům o zprostředkování koupě nebo prodeje nemovitosti jen doporučit !!!!

aktuálně nabízíme

14RODINNÉ DOMY
12Byty
2Komerční objekty
3Rekreační objekty
7Pozemky
0ostatní
0developerské projekty