Atraktivní nabídka. Byt 2+1, Březinova, Šumperk

Březinova , Šumperk

Atraktivní nabídka. Byt 2+1, Březinova, Šumperk

Březinova , Šumperk
3 060 000,- Kč
-
2+1

Atraktivní bydlení bez kompromisů vonící novotou. A k tomu v lokalitě, která láká.

Máme pro vás vyjímečnou nabídku kompletně zrekonstruovaného bytu s dispozicí 2+1 na ulici Březinova v Šumperku. První dojem ve vás zanechá pocit, že by to mohl být váš nový, vkusný domov v nadčasovém stylu, který neomrzí.

Jedná se o bytovou jednotku s výměrou 57m2 umístěnou v 1.NP revitalizovaného domu. Výhodou jsou neprůchozí, světlé pokoje s orientací na JV a JZ stranu s dostatkem slunečního svitu. Benefitem je velkorysá koupelna se sprchovým koutem a vanou. Kuchyňská linka je vybavena moderními spotřebiči včetně myčky. K dokonalosti bytu nechybí ani dostatek úložného prostoru v podobě šatny v bytě, komory v mezipatře a prostorného sklepu.

Harmonie a útulno prostoru je dosaženo kombinací vhodných materiálů a vyčištění prostoru od nehezkých stavebních detailů.

Pořízením této nemovitosti získáte svěží, osobitý domov a útulné bydlení na skvělé adrese. Osobní prohlídka jistě usnadní rozhodnutí, zda je tento byt vhodný právě pro vás. Navíc je byt ihned volný, takže nic nebrání okamžitému nastěhování.
Cena uvedena vč. právních služeb.

 

hypoteční kalkulačka
výše úvěru 3 060 000,-
Délka splatnosti 20 let
úvěrová sazba 3 % p.a.
měsíční splátka: -
NEMOVITOST 0/0

podobné nemovitosti v této lokalitě