Byt 2+1 se zahradou a garáží, Banskobystrická, Šumperk

Byt 2+1 se zahradou a garáží, Banskobystrická, Šumperk

4 100 000,- Kč
-
2+1

Hledáte nové bydlení s vlastní zahradou přímo u domu? Preferujete mít svůj byt na klidném místě a přitom městu na dosah? Tak právě pro Vás máme jedinečnou možnost koupě zajímavé nemovitosti v podobě mimořádně prostorného, cihlového bytu.

Byt se nachází na ulici Banskobystrická s velmi atraktivní polohou v ustálené zástavbě v bezprostřední blízkosti centra města. Jedná se o nově zrekonstruovanou nemovitost s variabilní dispozicí 2+1 umístěnou v 1.NP bytového domu. Jednoduchost, elegance, vzdušnost. Tři slova, která skvěle vystihují interiér tohoto bytu.

Výhodou je, že v celém domě jsou pouze 4 byty (na každém patře jedna bytová jednotka), což zaručuje dostatek soukromí. Byt je v osobním vlastnictví a jeho celková výměra činí 80m2.

Jednotka disponuje velmi prostornou kuchyní s moderním kuchyňskou linkou vybavenou spotřebiči. Stávající dispozici lze rozšířit na 3+kk. Ložnice jsou pak orientovány na JV a JZ. Velkorysá koupelna má sprchový kout i vanu, WC.

Přidanou hodnotou je zahrada u domu s výměrou optimálních 194m2 k relaxaci (patřící výlučně k bytu) a zděná garáž (23m2) umístěna ve dvorním traktu). K bytu náleží sklep.

Vytápění bytu zajišťuje plynový kotel umístěný ve sklepě.

Celkově působí byt velice vzdušně a útulně s příjemnou atmosférou bydlení. Nízké měsíční náklady. Svým budoucím majitelům tato nemovitost nabízí skvělé dispoziční řešení s důrazem na praktičnost a pohodlí. Tuto nabídku bydlení ocení nejen mladé rodiny s dětmi, ale všichni, kteří hledají pohodu, klid a relax ve spojení s bezprostředním dosahem veškerých služeb, zábavy, kultury a nákupních možností.

Cena uvedena vč. právních služeb. V ceně zahrnuta zahrada i garáž.

 

hypoteční kalkulačka
výše úvěru 4 100 000,-
Délka splatnosti 20 let
úvěrová sazba 3 % p.a.
měsíční splátka: -
NEMOVITOST 0/0

podobné nemovitosti v této lokalitě