Cihlový byt 2+1 se zasklenou lodžií, Jesenická, Šumperk

Cihlový byt 2+1 se zasklenou lodžií, Jesenická, Šumperk

2 300 000,- Kč
53 m2
2+1

Zvažujete koupi bytu v cihlovém domě? Traduje se, že cihlové domy nebývají tak hlučné a stěny prý lépe izolují. Nicméně ani při koupi cihlového bytu se nevyhneme některým stavebním úpravám. Ty se ale většinou v "cihle" provádějí lépe a vnitřní dispozice nám dávají také mnohem více možností.

Pokud tedy upřednostňujete cihlový byt před panelovým, tak právě pro vás máme nabídku zděného bytu o dispozici 2+1 nacházející se na ulici Jesenická v Šumperku. Byt je v osobním vlastnictví je umístěn ve 1.patře revitalizovaného bytového domu (nový výtah, fasáda, zateplení). Výměra podlahové plochy činí 53m2, náleží k němu lodžie 4m2 a 2x sklepní koje.

Jednotka má velmi příjemnou dispozici neprůchozích světlých, slunných pokojů. Orientace kuchyně a ložnice je do zeleného dvorního traktu, obývací pokoj pak do ulice.

Byt prošel částečnou rekonstrukcí (revitalizace koupelny, částečně elektřina v mědi, kuchyňská linka a podlahy v celém bytě). Celkově se jedná se o zajímavou alternativu bydlení blízko centra v lokalitě s velmi dobrou občanskou vybaveností a zároveň o výhodnou možnost investice do bytu vhodného pro pronajímání.

Ve dvorním traktu se nachází revitalizované parkoviště a nově vysazená zeleń s lavičkami a dětským hřištěm.

Osobní prohlídka jistě usnadní rozhodnutí, zda je tento byt vhodný právě pro vás. Navíc je byt volný od 1.2.2023, takže nic nebrání okamžitému nastěhování.

Cena uvedena vč. právních služeb.

hypoteční kalkulačka
výše úvěru 2 300 000,-
Délka splatnosti 20 let
úvěrová sazba 3 % p.a.
měsíční splátka: -
Přehled
celková podlahová plocha 53 m2
velikost 2+1
topení ústřední dálkové
NEMOVITOST 0/0

podobné nemovitosti v této lokalitě