Cihlový byt 2+kk, Starobranská, Šumperk

Cihlový byt 2+kk, Starobranská, Šumperk

2 100 000,- Kč
-
2+kk

Zvažujete koupi bytu v cihlovém domě a to v samotném centru města anebo vás zajímá možnost investice do trendového bydlení? Pokud tedy upřednostňujete cihlový byt před panelovým, tak právě pro vás máme ideální nabídku v podobě cihlového, vzdušného bytu s moderní dispozicí 2+kk v osobním vlastnictví. Výměra podlahové plochy činí 53m2. Byt je umístěn v 1.patře činžovního domu na ulici Starobranská. Bytová jednotka má přístup na pavlač, která zároveň slouží jako menší teráska.
Samotný byt je po částečné rekonstrukci, která proběhla před 10 lety (elektřina v mědi, nová koupelna vč. obkladů a dlažeb, podlahy v celém bytě). Nemovitost nabízí příjemnou dispozici, chodba skýtá dostatek úložného prostoru. Příjemná orientace bytu na JV a JZ stranu zaručuje dostatek slunečního svitu po celý den.
Vytápění bytu a ohřev vody zajišťuje plynový kotel umístěný v koupelně (stáří kotle je cca 5 let). K bytu náleží sklep.
Doporučujeme i jako případnou a investici za účelem pronájmu vzhledem k atraktivitě lokality a nízkým měsíčním nákladům na bydlení. V současné době je byt pronajat solidním nájemníkům. Cena uvedena vč. provize. Při rychlém jednání výrazná sleva.

hypoteční kalkulačka
výše úvěru 2 100 000,-
Délka splatnosti 20 let
úvěrová sazba 3 % p.a.
měsíční splátka: -
NEMOVITOST 0/0

podobné nemovitosti v této lokalitě