Cihlový byt 3+1, garáž, zahrádka, Vikýřovice, okr. Šumperk

Cihlový byt 3+1, garáž, zahrádka, Vikýřovice, okr. Šumperk

2 890 000,- Kč
60,3 m2
3+1

Zvažujete koupi bytu s garáží a menší zahrádkou? Preferujete bydlení mimo město na klidném místě, ale v dobré dojezdové vzdálenosti od Šumperka? Pokud ano, tak pro vás máme nabídku slunného bytu s dispozicí 3+1. Tento byt s výbornou polohou nemovitosti v obci Vikýřovice, může být právě to, co hledáte. Poloha domu zasazena v přechodu obytné zástavby a okolní přírody. 

Jedná se o cihlový byt v osobním vlasrnictví umístěný v 1.NP a jeho podlahová plocha činí 60m2. Byt je v udržovaném stavu s velký potenciál k úpravám dle vlastních představ a přání nových majitelů v rámci trendů dnešního bydlení. Vytápění bytu zajišťují el. přímotopy a ohřev vody el. bojler. Příjemným prvkem jsou pak funkční krbová kamna umístěna v obývací části. 

Nemovitost disponuje dostatkem úložných prostor v podobě vybavené dílny, 3x sklep a šopa na dřevo. Sušárna, náležející k bytu, je oddělený a uzamykatelný prostor.

K dokonalosti naší nabídky nechybí ani zrekonstruovaná zděná garáž (OV, 26m2) umístěná nedaleko bytového domu. Možnost pronájmu pozemku na menší zahrádku.

Tato nemovitost je s ohledem na svou výhodnou polohu v obci s kompletní občanskou vybaveností včetně školy a školky a možnost užívání zahrádky velmi vhodná ke klidnému rodinnému bydlení. Všude je blízko. Tuto nabídku bydlení ocení nejen mladé rodiny s dětmi, ale všichni, kteří hledají pohodu, klid a relax.

Osobní prohlídka jistě usnadní rozhodnutí, zda je tento byt vhodný právě pro vás. Navíc je byt ihned volný, takže nic nebrání okamžitému nastěhování.

Více info na vyžádání v RK.

hypoteční kalkulačka
výše úvěru 2 890 000,-
Délka splatnosti 20 let
úvěrová sazba 3 % p.a.
měsíční splátka: -
Přehled
celková podlahová plocha 60,3 m2
číslo podlaží v domě 1.NP
topení e.přímotopy, krbová kamna
NEMOVITOST 0/0

podobné nemovitosti v této lokalitě