Cihlový byt 3+1 se zahrádkou, Nerudova, Šumperk

Nerudova, Šumperk

Cihlový byt 3+1 se zahrádkou, Nerudova, Šumperk

Nerudova, Šumperk
4 000 000,- Kč
72 m2
3+1

Máte zájem o moderní bydlení v klidném prostředí pro svoji rodinu s kouskem vlastní zahrádky? Preferujete mít byt na klidném místě a přitom centru města na dosah? Tak právě pro Vás máme jedinečnou možnost koupě zajímavé nemovitosti v podobě cihlového bytu.

Jedná se o byt v podílovém spoluvlastnictví o dispozicí 3+1 a podlahové ploše 72m2, situovaného ve 2.NP bytového domu domu, nacházejícího se na velmi lukrativní a žádané adrese a to na ulici Nerudova v Šumperku. 

Byl prošel před 5 lety kompletní a nákladnou rekonstrukcí celého bytu. Ze strany majitele byly použity materiály s důrazem na vzdušnost interiéru a dlouhou životnost. Interiér byl navržen tak, abyste se cítili dobře, pohodlně a bezpečně. Jednoduchost, elegance , vzdušnost - tři slova, která skvěle vystihují interiér bytu. Pro oživení interiéru dominuje dřevo. Svým budoucím majitelům nabízí tato nemovitost díky své příjemné orientaci na JZ a JV stranu a pohodovému okolnímu prostředí úžasnou atmosféru bydlení s pohodlným dosahem do centra města.

V ceně bude ponecháno částečné vybavení. Kuch. linka disponuje: myčkou, lednicí, indukční varnou deskou, el. troubou a pračkou se sušičkou).

Vytápění a ohřev vody zajišťuje plynový kotel Viessmann.

Součástí bytu je dále sklep a společná, udržovaná zahrada. Nechybí zde ani  dřevěná kůlna na zahradě k užívání. Bezproblémové parkování u domu.

Svým budoucím majitelům tato nemovitost nabízí skvělé dispoziční řešení s důrazem na praktičnost a pohodlí. Tuto nabídku bydlení ocení nejen mladé rodiny s dětmi, ale všichni, kteří hledají pohodu, klid a relax ve spojení s bezprostředním dosahem veškerých služeb, zábavy, kultury a nákupních možností. Cena uvedena vč. právních služeb.Tato nemovitost je zkrátka ideálním místem pro život. Více info na vyžádání v RK.

hypoteční kalkulačka
výše úvěru 4 000 000,-
Délka splatnosti 20 let
úvěrová sazba 3 % p.a.
měsíční splátka: -
Přehled
celková podlahová plocha 72 m2
velikost 3+1
topení plynový kotel
rok rekonstrukce 2018
NEMOVITOST 0/0

podobné nemovitosti v této lokalitě