Cihlový byt 4+kk, Jesenická, Šumperk

Jesenická, Šumperk

Cihlový byt 4+kk, Jesenická, Šumperk

Jesenická, Šumperk
3 390 000,- Kč
-
Byty

Zvažujete koupi bytu v cihlovém domě? Traduje se, že cihlové domy nebývají tak hlučné a stěny prý lépe izolují. Pokud tedy upřednostňujete cihlový byt před panelovým, tak právě pro vás máme nabídku zděného bytu o dispozici 4+kk. Váš nový domov může být právě v tomto bytě na ulici Jesenická v Šumperku.

Prostorný byt s moderní dispozicí je umístěn ve 1.patře bytového domu. Výměra podlahové plochy činí 72m2, náleží k němu sklepní koje.
Plusem v bytě je kuchyně komunikačně propojena s obývacím prostorem. Byt je velice světlý, prosvětlené pokoje opticky zvětšují podlahovou plochu. Orientace kuchyně a ložnice je do zeleného dvorního traktu, další dva pokoje pak jsou do ulice.

Byt je ve velmi dobrém technickém stavu a je připraven k okamžitému nastěhování, aniž by bylo nutné investovat další větší finanční prostředky. Byt prošel před pár lety celkovou rekonstrukcí, která zahrnovala novou kuchyňskou linku vč. spotřebičů (myčka, el.varná deska a el. trouba), částečně elektřina v mědi a interiérové dveře s obložkami v celém bytě. V ložnici zůstávají prostorné šatní skříně.

Vytápění a dodávka teplé vody jsou zajišťovány dálkovým ústředním vytápěním z centrální plynové kotelny.

Ve dvorním traktu se nachází revitalizované parkoviště a nově vysazená zeleň s lavičkami a dětským hřištěm.

Jedná se o DB bez možnosti převodu bytu do OV. Byt bude volný po dohodě.
Cena uvedena vč. právních služeb.

 

 

hypoteční kalkulačka
výše úvěru 3 390 000,-
Délka splatnosti 20 let
úvěrová sazba 3 % p.a.
měsíční splátka: -
NEMOVITOST 0/0

podobné nemovitosti v této lokalitě