Investiční byt 2+kk, J. z Poděbrad, Šumperk

J. z Poděbrad, Šumperk

Investiční byt 2+kk, J. z Poděbrad, Šumperk

J. z Poděbrad, Šumperk
1 890 000,- Kč
-
2+kk

Máme pro vás zajímavou nabídku bytu jak k trvalému bydlení tak jako investiční příležitost s následným pronájmem. Tento byt s výbornou polohou nemovitosti ve městě, může být právě to, co hledáte.

Jedná se o panelový byt s moderní dispozicí 2+kk, lodžie, umístěný v 5.NP, na ulici J. Z Poděbrad. Lokalita, kde se bytový dům nachází, je v bezprostřední blízkosti centra města. Takže občanská vybavenost na dosah ruky.

Bytová jednotka je v osobním vlastnictví a výměra podlahové plochy činí 40m2 + lodžie 2m2. K bytu náleží uzavřená sklepní koje.

Samotný byt je po částečné rekonstrukci, která proběhla před 8 lety a zahrnovala zděné jádro vč. Koupelny. Kuchyňský kout disponuje rohovou linkou. V pokojích plovoucí podlahy. Plusem je orientace bytu na JZ stranu, což zaručuje pohodovou atmosféru bydlení.

Jedná se o zajímavou alternativu bydlení blízko centra v lokalitě s velmi dobrou občanskou vybaveností včetně školy a školky, a zároveň o výhodnou možnost investice do bytu vhodného pro pronajímání. Celková revitalizace panelového domu splacena (našetřeno ve fondu oprav).

Byt je ihned k dispozici. Cena uvedena vč. právních služeb.

hypoteční kalkulačka
výše úvěru 1 890 000,-
Délka splatnosti 20 let
úvěrová sazba 3 % p.a.
měsíční splátka: -
NEMOVITOST 0/0

podobné nemovitosti v této lokalitě