Lokalita, která láká. Byt 3+1 s balkonem, 8.května, Šumperk

8.května , Šumperk

Lokalita, která láká. Byt 3+1 s balkonem, 8.května, Šumperk

8.května , Šumperk
Cena v RK
73 m2
3+1

Nabídka bytu s výbornou dispozicí v lokalitě, která láká. 

Jedná se o prodej bytové jednotky 3+1, OV, balkon, 73m2, nacházející se ve 2.patře bytového domu po celkové revitalizaci, na ul. 8.května s výbornou dostupností do centra města a všech služeb včetně školy a školky. Byt na první pohled působí velmi příjemným a moderním dojmem.

Bytová jednotka prošla kompletní, zdařilou rekonstrukcí a svým budoucím majitelům nabízí velmi komfortní bydlení s praktickou dispozicí, bez nutnosti dalších investic. Dispozice: prostorná vstupní chodba, obývací pokoj s balkonem komunikačně propojený s kuchyní (kuchyňská je vybavena nerez vestavěnými spotřebiči včetně ledničky a myčky). Ložnice s vestavnými skříněmi je orientována na JV a dětský pokojíček je orientován na JZ s dostatkem slunečního svitu po celý den. Sociální zázemí se sestává ze samostatné toalety a koupelny s vanou. Plusem v bytě je velkorysá šatna mezi ložnicemi vybavena policovým systémem. Ze strany majitele byly použity materiály na rekonstrukci s důrazem na vzdušnost interiéru a dlouhou životnost. Interiér je navržen tak, abyste se cítili pohodlně. Celkově působí byt velmi příjemně a vzdušně.

Svým budoucím majitelům nabízí tato nemovitost díky své příjemné orientaci  a pohodovému okolnímu prostředí úžasnou atmosféru bydlení. s pohodlným dosahem do centra města a všech služeb. Tato lokalita je zkrátka ideálním místem pro život. Všude je blízko.

Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento byt, který poskytuje všechny výhody moderního bydlení v kombinaci s klidným životním prostředím, vhodný právě pro vaši rodinu. První dojem z prohlídky bytu ve vás zanechá možná pocit, že je to pro vás, to pravé ořechové.

Finančním bonusem je pak zaplacení úvěru na revitalizaci panelového domu a naspořená částka ve fondu oprav. Navíc je byt volný, takže nic nebrání okamžitému nastěhování.

Přehled
Užitná plocha 73 m2
velikost 3+1
topení ústřední dálkové
NEMOVITOST 0/0

podobné nemovitosti v této lokalitě