Nový byt 3+kk v Rezidenci Benátky, Lidická, Šumperk

Nový byt 3+kk v Rezidenci Benátky, Lidická, Šumperk

3 500 000,- Kč
-
3+kk

Máte zájem bydlet v novém? Pokud ano, tak pro vás máme nabídku posledního bytu s dispozicí 3+kk v  moderním dvoupodlažním bytovém domě „Rezidence BENÁTKY“. Bytový dům se nachází na ulici Lidická v Šumperku (naproti Bille).  Tato lokalita je zkrátka ideálním místem pro život. Všude je blízko.

V rámci projektu vznikly nové moderně a účelně řešené byty určené k prodeji do osobního vlastnictví.

Nabízené byty osloví svým řešením široké spektrum zájemců. Díky své vnitřní rozmanitosti nabízí stavba výběr bytů s komfortní dispozicí od nejmenších 1+kk, 2+kk až po byty 3+kk. Jednoduchost, elegance, vzdušnost. Tři slova, která skvěle vystihují interiér. Rekonstrukce bytů byla provedena s velkým citem pro čisté linie a s důrazem na detaily. Interiér je navržen tak, abyste se cítili dobře, pohodlně a bezpečně. Byty jsou dokončeny ve vysokém standardu. Vybrat si můžete ve dvou barevných odstínech a to hnědé a šedé. Použité materiály byly voleny zejména s ohledem na kvalitu, dlouhou životnost, úsporu energií a moderní design.

Byty s dispozicí 3+kk v 1.NP jsou nabízeny v barevné variantě šedé. Ve 2.NP jsou pak v barvě hnědé. Vybírat si můžete i podle podlahové plochy bytu od 65m2 po 67m2. Prosvětlené pokoje opticky zvětšují podlahovou plochu bytu.

Ke každému bytu náleží úložná komora umístěna v 1.NP. K dispozici společná prostorná kolárna s úklidovou místností a WC. Možnost dokoupit parkovací stání ve dvorním traktu.

Vytápění bytů zajištuje nová centrální kotelna umístěna v domě, ohřev vody úsporný el. bojler umístěný v každém bytě.

Celkově se jedná o kvalitní městské bydlení podle současných trendů a potřeb. Kvalita bydlení je ještě zdůrazněna vnitřním zeleným atriem. Prostor bude přístupný pouze pro rezidenty „Benátky“ a bude tak představovat příjemné místo pro odpočinek.

Velkou výhodou lokality je výborná dostupnost do samotného centra města, veškerá občanská vybavenost a výborné napojení na MHD a městskou silniční síť.

Pokud vás zaujala naše nabídka moderního a pohodlného bydlení, a když k tomu připočítáte ještě zajímavou lokalitu, pak již není co řešit. 

Vzhledem k omezenému počtu bytů nás neváhejte kontaktovat. Další byty Vám rádi představíme při osobním setkání.

 

hypoteční kalkulačka
výše úvěru 3 500 000,-
Délka splatnosti 20 let
úvěrová sazba 3 % p.a.
měsíční splátka: -
NEMOVITOST 0/0

podobné nemovitosti v této lokalitě