Panelový byt 3+1 s balkonem, Jesenická, Šumperk

Panelový byt 3+1 s balkonem, Jesenická, Šumperk

2 450 000,- Kč
63 m2
3+1

Hledáte byt na investici nebo pro svoje vlastní bydlení v původním stavu? Tak právě tato nemovitost má velký potenciál k úpravám dle vlastních představ.

V nabídce světlý, panelový byt nacházející se na ulici Jesenická s velmi dobrou občanskou vybaveností včetně školy a školky. Jedná se o bytovou jednotku v osobním vlastnictví s dispozicí 3+1, balkon, výměra podlahové plochy činí 63m2. Jednotka se nachází ve 6. patře kompletně revitalizovaného panelového domu s výtahem. Samotný byt je v původním avšak zachovalém stavu, v rámci nároků na současné trendy bydlení určen k rekonstrukci, kterou však může budoucí majitel provést přesně dle svých záměrů a vizí.

V roce 2023 byla provedena rekonstrukce koupelny a WC. Stávající jádro kompletně vybroušeno, naimpregnováno a byla zhotovena hydroizolace. Voda i odpady jsou též úplně nové. Koupelna i WC jsou obloženy kvalitním snadno udržovatelným voděodolným vinylem. Nové dveře a osvětlení na WC i v koupelně. Na WC je nové kombi a revizní dvířka stupaček. Úplně nový sprchový kout 90x90 cm s vysokou vaničkou je ideální pro koupání dětí v útlém věku či vašich mazlíčků. Vedle sprchového koutu je i dost prostoru pro vaši pračku. Zároveň je v koupelně umístěno i nové kvalitní umyvadlo se skříňkou.

Kuchyňská linka je udržovaná a jako nová. V roce 2023 byla instalována nová plynová trouba a nová vodovodní baterie do dřezu.  

V pokojích plastová okna a parkety. Chodba skýtá dostatek úložného prostoru. Orientace bytu na JV stranu s výhledem do zeleně.

V rámci revitalizace bytového domu proběhlo zateplení fasády, nová střecha, výměna stoupaček a odpadů, výměna oken, vstupy vč. zvonkového tabla, spol. prostory apod.

Byt je ihned volný. Cena uvedena vč.právních služeb.hypoteční kalkulačka
výše úvěru 2 450 000,-
Délka splatnosti 20 let
úvěrová sazba 3 % p.a.
měsíční splátka: -
Přehled
celková podlahová plocha 63 m2
balkón plocha 4m2 m2
topení ústřední dálkové
počet sklepů 1
NEMOVITOST 0/0

podobné nemovitosti v této lokalitě