Perfektní adresa. Byt 2+1 s lodžií, Březinova, Šumperk

Březinova, Šumperk

Perfektní adresa. Byt 2+1 s lodžií, Březinova, Šumperk

Březinova, Šumperk
2 290 000,- Kč
57 m2
Byty

Máme pro vás zajímavou nabídku panelového bytu jak k trvalému bydlení tak jako investiční příležitost s následným pronájmem.  Tento byt s výbornou polohou nemovitosti ve městě, může být právě to, co hledáte.

Jedná se o prostorný byt s variabilní dispozicí 2+1, lodžie, sklepní koje, umístěný v 6.NP bytového domu po kompletní revitalizaci na výborné adrese a to na ulici Březinova v Šumperku.

Bytová jednotka je v osobním vlastnictví a výměra podlahové plochy činí 57m2. Přidanou hodnotou k bytu je úložná komora v mezipatře a šatna v bytě.

Plusem v bytě jsou pak neprůchozí pokoje a orientace bytu na JZ stranu (obývací pokoj s lodžií a ložnice), což zaručuje slunnou, pohodovou atmosféru bydlení. Prostorná chodba ukrývá rozmanitý prostor s dostatkem úložných prostor. Bytová jednotka je ve velmi udržovaném stavu s průběžnými drobnými úpravami (nové podlahy a interiérové dveře). Stávající dispozici bytu lze příčkou a drobnými stavebními úpravami přebudovat na menší 3+1.

Celkově se jedná se o zajímavou alternativu bydlení blízko centra v lokalitě s velmi dobrou občanskou vybaveností včetně školy a školky, a zároveň o výhodnou možnost investice do bytu vhodného pro pronajímání (úvěr na revitalizaci panelového domu uhrazen). Bytový dům je po celkové revitalizaci, velice udržovaný s dobrými sousedy.

Osobní prohlídka jistě usnadní rozhodnutí, zda je tento byt vhodný právě pro vás. Navíc je byt ihned volný, takže nic nebrání okamžitému nastěhování. Cena uvedena vč. právních služeb.

Přehled
celková podlahová plocha 57 m2
topení ústřední dálkové
NEMOVITOST 0/0

podobné nemovitosti v této lokalitě