Podnikatelská výzva! Plochy zemědělské, Bedřichovu Oskavy

Oskava

Podnikatelská výzva! Plochy zemědělské, Bedřichovu Oskavy

Oskava
1 200 000,- Kč
5983 m2
Ostatní

Vlastník prodá pozemek - trvalý travnatý porost s celkovou výměrou 5.983m2 nacházející se v obec Bedřichov (malebná vesnička v Olomouckém kraji, která je součástí obce Oskava v okrese Šumperk). Aktuálně je svažitý pozemek upraven z jedné poloviny jako zahrada, tj. zaplocené plochy se zahradním vybavením + část s náletovými dřevinami (buk, dub, bříza, javor). Pozemek je přístupný z hlavní komunikace přes potok. Inženýrské sítě: elektřina ze stávající infrastruktury v obci do 50m od pozemku. V obci čerpají vodu obyvatelé z vlastních studen. Likvidace odpadních vod probíhá lokálně, s realizací kanalizační sítě se neuvažuje. V obci není zaveden plynovod. Výhledově je uvažováno nadále s centrálním svozem PDO.
V aktuálním územním plánu je pozemek vedený jako plocha zemědělská, lesní a přírodní s hlavním využitím: orná půda, trvalé travnaté porosty, zahrady, les atd.
Nabízený pozemek má svoji hodnotu především ve vztahu k místu, kde se nachází. Podhorská lokalita je ceněna pro svoji přírodní zachovalost a klidné prostředí širšího okolí Rabštejna.

hypoteční kalkulačka
výše úvěru 1 200 000,-
Délka splatnosti 20 let
úvěrová sazba 3 % p.a.
měsíční splátka: -
Přehled
celková plocha 5983 m2
umístění objektu klidná část obce
číslo podlaží v domě 0
voda Studna
odpad ČOV pro celý objekt
inženýrské sítě elektřina
stavba ostatní
energetická náročnost budovy G - Mimořádně nehospodárná
PENB vyhotoven dle vyhlášky 264/2020 Sb.
NEMOVITOST 0/0

podobné nemovitosti v této lokalitě